بوریس جانسون پشت کلید دستیار Dominic کامینگز در مستند ردیف

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

بوریس جانسون حمایت خود را کلید مشاور Dominic کامینگز میان یک ردیف بیش از دستیار سفر در طول مستند.

PM گفت که او تا به حال به این نتیجه رسیدند آقای کامینگز تا به حال “هیچ جایگزین” اما برای سفر به شمال شرق برای مهد کودک “که هر دو او و همسرش به ناتوان توسط کروناویروس”.

“در هر احترام او عمل مسئولانه از نظر قانونی و با صداقت” او گفت:.

آن را زیر تماس از چندین حزب محافظه نمایندگان مجلس برای آقای کامینگز’ استعفای.

روز شنبه, آقای کامینگز و دولت گفته ها و عمل “منطقی و قانونی” در پاسخ به اصل ادعا می کند که او سوار 260 مایل از لندن به شهرستان دورهام با همسر خود که تا به حال علائم کروناویروس.

دستیار و سپس رو بیشتر اتهامات در روز یکشنبه از سفر دوم به شمال شرق در گزارش ناظر و یکشنبه آینه.

اما صحبت کردن در خیابان داونینگ روزانه coronavirus جلسه آقای جانسون به نام “برخی از” ادعا “palpably false”.

“من باور دارم که در هر احترام او عمل مسئولانه و قانونی و با صداقت و با قریب به اتفاق با هدف متوقف کردن گسترش ویروس و صرفه جویی در زندگی می کند.”

آقای جانسون گفت که او برگزار شد “گسترده” بحث روز یکشنبه با آقای کامینگز که او گفت: “به دنبال غرایز از هر پدر و هر پدر و مادر – و من نمی علامت او را در آن”.

وقتی پرسید که آیا آقای کامینگز ساخته شده یک سفر به Barnard Castle در آوریل در انزوا آقای جانسون گفت: او مشاور جدا شده به مدت 14 روز و او “محتوا است که در تمام دوره ها و در هر دو طرف (انزوا) او رفتار مسئولانه و به درستی”.

آن را به من اعتصاب بوریس جانسون است که مصرف یک قمار سیاسی در اینجا; که مردم را درک کنند و تصمیم خود و یا نیست که به زحمت با یک “وستمینستر ردیف”.

در واقع آقای جانسون و آقای کامینگز دیده می شود به عنوان سیاسی اپراتورها که قاضی می تواند خلق و خوی عمومی هست.

اما بسیاری – از جمله چند حزب محافظه نمایندگان مجلس – فکر می کنم آنها این اشتباه است. آنها بر این باورند عمومی مراقبت می کند و آن را به عنوان یک قانون برای ما یک قانون برای آنها.

کارگری به نام به حال برای یک درخواست فوری به اتهامات در حالی که چندین محافظه کار backbench نمایندگان مجلس علنا مورد سوال آقای کامینگز موقعیت.

و اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت: “یکپارچگی” بهداشت عمومی مشاوره “باید اول” و او خواست آقای کامینگز به استعفا.

او اضافه کرد که آن را “دشوار است به از دست یک مشاور مورد اعتماد در اوج بحران” با اشاره به اسکاتلند افسر ارشد پزشکی که استعفا داد و در مارس پس از دو بار شکستن قفل محدودیت ها به درایو به خانه دوم.

برخی از وزرای دولت تا به حال در اطراف بسیج Mr کامینگز در روز شنبه و در دفاع از رفتار خود.

مت هنکاک و مایکل گوو در میان کسانی که به آقای کامینگز برای خود منزوی در یک ملک مجاور به دیگر اعضای خانواده در مورد او و همسر او نیاز به کمک با مراقبت از کودکان در طول مستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de