مرز نیروی کارکنان ‘به صورت خشونت’ هنگامی که انگشت نگاری مهاجران

انگلستان مرزی نیروی افسران را در صورت حملات خشونت آمیز پس از دولت گفت: آنها را به گرفتن اثر انگشت از مهاجران که سعی کنید به هیئت مدیره اروتونل قطار, اتحادیه گفته است.

دفتر خانه جهت ساخته شده بود به کارکنان در ترمینال انگلستان در نزدیکی کاله پس از سنبله در قایق کوچک گذرگاه به انگلستان توسط مهاجران.

اتحادیه ISU گفت: هر دو کارکنان و مهاجران را صدمه می بینند.

اما دفتر خانه گفت و موثر ارزیابی ریسک به حداقل رساندن آسیب برساند.

BBC Radio 4 فایل در 4 برنامه صحبت کرد و به برخی از صدها نفر از مهاجران زندگی خشن در کاله در طول coronavirus مستند که گفت غیر قابل تحمل شرایط رانندگی شد و آنها را به تلاش برای عبور از کانال در قایق های کوچک.

پس این مستند آغاز شد و در ماه مارس بیش از 1000 پناهجو گزارش عبور به انگلستان, در قایق های کوچک.

یک رکورد 166 مهاجران تلاش برای رسیدن به بریتانیا در قایق های کوچک در یک روز هفته گذشته است.

در کل برای این سال است که در حال حاضر تخمین زده می شود بیش از تعدادی که رسیده انگلستان در کل 2019 با وجود تعهد شده در سال گذشته توسط دبیر خانه Priti پاتل برای اطمینان از قایق کوچک گذرگاه تبدیل به یک “پدیده نادر توسط بهار سال 2020”.

در حال حاضر دبیر خانه دستور داده است تا بریتانیا کنترل مرزی و افسران شاغل در اروتونل ترمینال انگلستان در “pas de Calais” منطقه به گرفتن اثر انگشت از مهاجران آنها را پیدا کنید در تلاش برای هیئت مدیره قطار به طور غیر قانونی.

دفتر خانه گفت: ثبت اثر انگشت ممکن است کمک به بازگشت مردم به فرانسه از طریق یک قانون اتحادیه اروپا به نام مقررات دوبلین – باید آنها بعد از موفقیت عبور به انگلستان است.

اما لوسی مرتن از ISU یک اتحادیه به نمایندگی از جبهه خط به ماموران گفت: حرکت خواهد جرقه خشونت به عنوان مهاجران سعی کنید برای جلوگیری از ثبت نام در فرانسه.

“این کاملا یک چالش به خصوص اگر آنها واقعا نمی خواهید به آنها اثر انگشت گرفته شده,” او گفت:.

“ما لازم نیست که اثر انگشت دیجیتال ضبط ما فقط باید مرطوب جوهر. بنابراین شما باید به معنای واقعی کلمه رو به نگه داشتن دست خود را و رول انگشتان دست خود را از یک سمت به سمت به چاپ.

“این کاملا یک مقدار زیادی از خیابان به مبارزه با عقب اگر این چیزی است که آنها می خواهند به انجام است. من خیلی نگران این سطح از خشونت که منجر خواهد شد و این واقعیت است که وجود خواهد داشت در نهایت کارکنان و مهاجران مجروح شدند.”

خود آسیب رساندن

مهاجران استفاده می شود که خود اثر انگشت گرفته شده توسط UK Border نیروی ماموران در بندر کاله اما در عمل متوقف شد در سال 2010 و همچنین بعد از آن رها شده در انگلستان.

Ms مرتن گفت: “همه آن منجر به بسیاری از خشونت فیزیکی و افراد – هر دو کارکنان ما و مهاجران مجروح می شود. و مهاجران عمدا آسیب رساندن به خود را به منظور آسیب نوک انگشتان خود را به طوری که اثر انگشت خود را نمی تواند انجام شود.

“این چیزی است که هر کسی می خواهد مجبور به انجام است.”

دفتر خانه به بی بی سی گفت مردم در حال فرار از آزار و اذیت باید در اولین کشور امن و با آنها وارد شده و وجود دارد “بدون هیچ دلیل که چرا آنها نیاز به ایجاد یک اغلب سفر خطرناک” به ادعای پناهندگی.

آن اضافه مرز نیروی قوی خطر ارزیابی در محل برای به حداقل رساندن خطر آسیب به هر دو مهاجران و افسران.

فایل در 4 طوفان کامل است که در رادیو بی بی سی 4 در روز سه شنبه 9 ژوئن در ساعت 20:00 BST و در دسترس پس از آن در بی بی سی برای تلفن های موبایل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de