‘کنترل مرز’: تمایلی به بستن مرزها با وجود همه گیر آلمان برای سرکوب “غیر ضروری’ مرزی سفر

رو نگران گسترش coronavirus برلین تصمیم گرفته است برای سفت کردن کنترل مرز محدود کردن “غیر ضروری” سفر با کشورهای همسایه است. آلمان دیدم سنبله در Covid-19 موارد که شروع به پریدن کرد توسط 1000 نفر در یک روز.

این حرکت اعلام شد آلمان وزیر کشور Horst Seehofer اواخر روز یکشنبه. این کشور را دوباره معرفی “border چک” در مرزهای آن با اتریش, فرانسه, سوییس و لوکزامبورگ و دانمارک شروع صبح روز دوشنبه.

“گسترش coronavirus پیشرفت است به سرعت و به شدت…یکی از مهم ترین اقدامات خواهد بود به قطع زنجیره ای از عفونت” Seehofer اعلام کرد.

همچنین در rt.com ایدئولوژی لیبرال & فضیلت سیگنالینگ قرار داده و قبل از اینکه سلامت مردم به عنوان پاکسازی مرکل دفاع از مرزهای باز در میان Covid-19 گسترش

یکشنبه, آلمان بیش از 5,800 تایید coronavirus موارد از جمله 13 مرگ و میر. تعداد کسانی که آلوده رسید و بیش از 1000 در روز شنبه.

مردم “بدون دلیل قابل توجهی برای سفر” به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که مشکوک به آلوده شدن با این بیماری نمی خواهد بود قادر به عبور از مرز. جریان حمل و نقل و عبور از مرز مسافران, اما نمی خواهد تحت تاثیر محدودیت. شهروندان آلمانی و اقامت دائم خواهد بود و اجازه بازگشت به کشور را به عنوان به خوبی.

Seehofer تاکید کرد که محدودیت های مسافرتی به طور موقت خواهد شد و مجددا “از زمان به زمان.”

همچنین در rt.com فرانسه می گوید مرز باز می ماند در میان گزارش ها از آلمان آماده برای منزوی کردن از همسایگان

با وجود coronavirus تهدید برلین شده است بسیار تمایلی به سفت کردن کنترل مرز. آلمان آنگلا مرکل گفت در مقابل آنها با این استدلال که برای آلمان آن را “نه یک پاسخ مناسب به این چالش است.”

در اوایل این هفته مداوم شیوع کروناویروس اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO). بهداشت جهانی دیده بان هشدار داد که سر چشمه این ویروس تا به ظاهر معطوف به اروپا که در آن تعداد موارد جدید ثبت نام روزانه در حال حاضر پویایی نشان داده شده توسط این ویروس در چین در طول اولیه شیوع.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im