‘استخوان’: چه بعدی برای UFC پوند برای پوند پادشاه Jon Jones پس از تلخ قرارداد تف با دانا سفید ؟

جان جونز به مدت طولانی برگزار شد ستیز رابطه با UFC برنج اما به نظر می رسد رسیده شکستن نقطه به عنوان UFC را 205lb قهرمان اعلام کرد که او کنار رفتن عنوان خود را پس از یک اختلاف قرارداد.

یک بار دیگر به نظر می رسد مانند Jon ‘استخوان’ جونز’ بیشتر به چالش کشیدن دعوا را در خارج از قفس. قدیمی UFC نور قهرمان سنگین وزن تا به حال آن را بیشتر راه خود را از تبدیل شدن به جوانترین قهرمان UFC در تاریخ در سال 2011 تنها با USADA قادر به تصاحب این عنوان را از چنگ او در طول سال است که به دنبال.

به عنوان جونز’ شکست نخورده اجرای تمدید شده پس چرا فرزندان او را به صورت قوی تر چالش ها در سنگین وزن را بدست آورد. اگر یک مرد در برابر, که در آن او قرار داده و او را جایی که او ممکن است پیدا کردن یکی.

همچنین در rt.com UFC قهرمان Jon Jones نکات در بوکس سوئیچ به عنوان Dana White او را متهم ‘خدشه دار کردن او شهرت خود در تلخ پرداخت ردیف

جونز اغلب طعنه حرکت در وزن و در موارد متعدد حتی در ارتباط با مبارزه با امثال Brock Lesnar و استیپ Miocic. این چالش ها هرگز محقق نشد. به جای جونز مواجه جانشینی 205lb رقیب شکست دادن همه آنها را.

اما به عنوان جونز بیشتر اضافه کردن لایه ها را به خود قهرمانی میراث جنگنده دیگر تازه شروع شده بود ،

فرانسیس Ngannou شده است یک گردباد تخریب پس از ساخت UFC اولین کمی بیش از چهار سال پیش, توقف نوار نقاله کمربند سنگین وزن استعداد وحشیانه سریع مد در طول راه. این کامرونی ترین پیروزی های اخیر 20-دوم shellacking از Jairzinho Rozenstruik ماه گذشته باعث بحث از آنچه در آن ممکن است مانند نگاه کنید اگر مغرور جونز برای به چالش کشیدن او.

و برای یک بار جونز باز به ایده – حتی اگر UFC بودند نه کاملا خیلی زیاد است.

UFC رئیس دانا سفید rubbished جونز’ قرارداد مطالبات به صورت فرضی مبارزه با Ngannou و گفت که جنگنده خود را خواستار شد “دئوتای وایلدر پول” – یک راه شسته و رفته از فریم که حتی ورزش خود را بیشتر در طول تاریخ غالب جنگنده نمی تواند رقیب بوکس را حقوق.

این به سر آمد و در اواخر روز یکشنبه هنگامی که جونز صادر خیره کننده توالی توییتهایی که در آن او گفت که او با کنار رفتن عنوان قهرمانی جهان خود را و پله به دور از UFC و اضافه کرد که هیچ یک از قریب الوقوع نور سنگین وزن تهدیدات در حال دعوا که او را تحریک.

پس چه اتفاقی می افتد در حال حاضر ؟

جونز همچنان تحت قرارداد با UFC بنابراین حتی اگر او به ‘بازنشسته’, حقوق قراردادی خود را هنوز هم می تواند برگزار شود توسط کارفرمایان سابق خود – به این معنی که یک اجرا در Bellator (و یا هر گونه دیگر در سراسر جهان MMA ارتقاء) است از این سوال بدون UFC را اجازه بیان.

حضور مهمان در کشتی حرفه ای نیز بعید است با توجه به شرایط در قرارداد خود را که می گویند که هجوم به این عرصه نیز باید با UFC مجوز. همان می رود برای بوکس هر چند اگر جونز احساس دعوایی او به احتمال زیاد یک مورد که UFC شد محدود کار خود را در یک ورزش مجزا به خود را دارند.

شایان ذکر است که جونز, نمی, نزدیک درب در رقابت در UFC دوباره اشاره کرد در یک صدای جیر جیر که او جالب خواهد بود که در مبارزه با اسرائیل Adesanya در سال 2021 تا زمانی که خط پایین مناسب است.

همچنین در rt.com ‘این است sh*t حتی در مورد جورج فلوید کنه؟’: خشم UFC قهرمان Jon Jones طول می کشد در اعتراض به خرابکاری (تصویری)

چه این مقدار به یک ریسک بالا خیره مسابقه. جونز است که به دنبال پول UFC تمایلی به پرداخت آن به خاطر ترس از شکستن ساختار پرداخت آنها در حال حاضر ماساژ به جای Conor McGregor.

با وجود این موضع گیری این احتمال وجود دارد که جونز را دوباره مبارزه در UFC شاید حتی در این سال — اما از آن خواهد شد گفتن به ببینید که کدام یک از احزاب پلک اول.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de