سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب ادعا می کند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بستری اوکراین نشخوار-pro-موجود, موجب, دموکرات اعلام آن را بازی بیش برای آمریکا به عنوان حامیان او رد آن را به عنوان یکی دیگر از nothingburger.

دموکرات ها باید تجدید خواسته های خود را برای بولتون به شهادت در سنا محاکمه پس از استیضاح یک نسخه خطی از دیرنه هاوک جدید بگو همه کتاب در زمان خود در کاخ سفید تأکید کرد تهمت بولتون گفته بود دولت باید حفظ نشسته $391 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین تا کیف بازگشایی بررسی Burisma منابع گاز طبیعی شرکت وابسته به معاون سابق رئیس جمهور و دموکراتیک ریاست جمهوری سناتور جو بایدن ،

مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت این ادعا را تکذیب کرد, متهم سابق شورای امنیت رئیس دروغ گفتن به فروش کتاب و رعایت آن بولتون “هرگز گله و شکایت در این مورد در زمان خود بسیار عمومی ختم” در یک توییت در روز دوشنبه. رئیس جمهور خاطر نشان کرد مخالفان او که او “منتشر شد کمک های نظامی به اوکراین بدون هر گونه شرایط یا تحقیقات – و به مراتب جلوتر از برنامه” و التماس آنها را یک بار دیگر به عنوان خوانده شده متن خود را تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام ضمنی وجود داشته است برخی از نوع از راه اندازی با توجه به اینکه قرار است ‘نشان’ گفتن فاکس نیوز روز دوشنبه که “زمان از همه این است که بسیار مشکوک” و تهیه نسخه پشتیبان از مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار. مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی گیر چاقو در بیشتر snarking “جای تعجب نیست که [بولتون] انجام شده تا کمی به عنوان مشاور امنیت ملی.”

اما دموکرات ها اصرار بولتون بود subpoenaed به شهادت با وجود دو طرف داشتن تا کنون موفق به رسیدن به یک توافق بر سر اینکه آیا اضافی شهود نامیده می شود. در حالی که آمریکا خواسته بولتون به شهادت بازگشت در ماه نوامبر; درخواست داوطلبانه و آنها تصمیم گرفتند در برابر subpoenaing او زمانی که وکلای او ادعا کرد که او را به مبارزه با حرکت در دادگاه. پس از مجلس رای به استیضاح, اما, Bolton اجازه دهید آن را شناخته شده است که او “آماده شهادت” — باید سنا حکم او.

دیرین ریاست جمهوری nemesis سناتور میت رامنی (R-یوتا) گفت که “مهم به شنیدن از بولتون” نشان می دهد آن را “به طور فزاینده ای به احتمال زیاد” که به اندازه کافی به جمهوری خواهان رای به نفع تماس او را به عنوان شاهد و ادعا سخن گفته اند به دیگران در این حزب است. سناتور سوزان کالینز (R-مین) محتاط تر بود در حمایت از او برای تماس با بولتون به ایستادن و گفت که او همیشه “به احتمال زیاد برای رای دادن به تماس شاهدان” در یک استیضاح محاکمه. حتی سناتور لیندزی گراهام (R-کارولینای جنوبی) به طور معمول وفادار به رئیس جمهور اشاره کرد او ممکن است پشتیبانی تماس بولتون به ایستاده — اگر او می تواند آنچه که در این مقاله برای اولین بار.

مظنون معمول از چوب به تشویق بولتون و هر احتمالی جمهوری خواه جداشدگان با دموکرات ها اصرار مقاله نشت تا به حال خود را در مورد زندگی جدید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به حال یک انتخاب متفاوت: بولتون (و حامیان خود در حزب جمهوری خواه) بودند گاز گرفتن دست است که تغذیه آنها — همه برای چیز به این دلیل که “افشاگری” خواهد بود فقط آخرین در یک سری از “bombshells” که تبدیل به duds.

سناتور جمهوری خواه جان Barrasso (وایومینگ) نیز اصرار وجود دارد “هیچ چیز جدیدی در اینجا” در بولتون مقاله, و اضافه کرد که “حقایق در مورد همان باقی می ماند.” او پیش بینی کرد التهابی اطلاعات خواهد بود آینده “هر روز” را به تلاش برای نفوذ در رسیدگی و تایید کرد که مجلس سنا می خواهم در مورد روز جمعه که آیا به تماس های اضافی شهود.

همچنین در rt.com UkraineGate: MSM اعتقاد بایدن را روایت اما مستند نشان می دهد سرنگون دادستان تا به حال 6 مورد در برابر Burisma

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im