بوگوتا, زندان, شورش بیش از coronavirus برگ 23 کشته و 83 مجروح – کلمبیا وزارت دادگستری (ویدئوها)

حداقل 23 نفر کشته و بیش از مجروح و پس از یک شورش بیش از coronavirus در لا Modelo زندان در پایتخت کلمبیا, Bogota کشور را به وزارت دادگستری گفته است.

هفت نگهبانان زندان مجروح شدند در طول شیوع خشونت در شب شنبه که در محل به زندانی در اعتراض به شرایط بهداشتی فوران به خونریزی. دو نفر از نگهبانان در یک وضعیت بحرانی وزیر دادگستری مارگاریتا Cabello گفت: در روز یکشنبه.

Cabello اضافه شده است که این شورش عظیم بود فرار تلاش و مشابه باختری نیز دیده می شود در ندامتگاه مراکز در سراسر کشور است.

لا Modelo, زندان, شد, صحنه از بدترین خشونت با گرافیک ویدئوها گردش در رسانه های اجتماعی نشان از زندانیان سوزاندن اشیاء و یک نگهبان زندان در زمین داشتن ظاهرا دچار صدمات جدی شدند.

مدافع عمومی دفتر مشترک فیلم از فعالان در تلاش برای سرکوب شورش به دنبال ایجاد یک گفت و گو بین زندانیان و نگهبانان.

دفتر خواستار دولت به حکم زندان اضطراری که اجازه می دهد به طور موقت آزاد از دسته های خاصی از زندانیان.

Cabello گفت که هیچ زندانی موفق به فرار در طول ناآرامی. “وجود دارد هر گونه مشکل بهداشتی است که باعث شده این طرح و این شورش. است وجود دارد یک عفونت و نه هر زندانی یا وادار سازد و یا اداری کارمند که coronavirus” وزیر دادگستری گفت.

کشور آمریکای جنوبی است که تحمیل یک مستند در سراسر کشور در روز سه شنبه شب در تلاش برای مقابله با گسترش Covid-19 بیماری است. در مجموع 231 مردم تایید شده به عنوان داشتن قرارداد این بیماری در کشور و دو فوت کرده اند.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im