جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

‘خون در دست خود’: کنگره انتقاد نیویورک تایمز برای باد کردن مداوم کاوشگر در افغانستان با ساختگی “روسیه فضل’ داستان

نیویورک تایمز داستان متهم روسیه از ارائه نعمت برای کشتن نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان با تکیه بر هوش تایید نشده از تحقیقات جاری است که در حال حاضر غیر ممکن به پایان کنگره نشان داد.

“خون در دست خود” Rep. جیم بانک (R-ایندیانا) توییتی روز دوشنبه پس از حضور در جلسه با مقامات امنیتی در کاخ سفید است. این بار او گفت: “استفاده تایید نشده اینتل در جریان رسیدگی به قتل های هدفمند از سربازان آمریکایی به منظور لام رئیس جمهور.”

بانک ها که نشسته در کمیته نیروهای مسلح مجلس به عنوان به خوبی به عنوان آن فرعی در هوش تهدیدات در حال ظهور و قابلیت های خود را – احتمالا به این دلیل او را دعوت به جلسه – گفت: آن را در حال حاضر “غیر ممکن به پایان بررسی” با توجه به داستان و همه به این دلیل که بار “خواهد هر چیزی را انجام دهید برای صدمه زدن به” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, حتی اگر آن را به معنی به خطر انداختن امنیت ملی است.

داستان که به نظر می رسد در این زمان در شب جمعه با اتکا بر منابع ناشناس ادعا که برنده شده بود در جریان در ماه مارس در مورد جاسوسی روسیه واحد ارائه نموده و برای مرگ سربازان ایالات متحده در افغانستان به طالبان و یا “مسلح جنایی عناصر ارتباط نزدیک” با آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن از این رد و محکوم کرد داستان به عنوان “احتمالا فقط یکی دیگر از ساختگی بار ضربه کار درست مثل خود شکست خورده روسیه جعل.”

همچنین در rt.com ‘ساختگی ضربه های شغلی’ توسط ‘خبر جعلی’ نیویورک تایمز می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن در ادعای ‘به اصطلاح حمله به نیروهای ما در افغانستان توسط روسها

در واقع آن زمان در هیچ زمان و در همه برای مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان به او را متهم بودن “پوتین عروسک خیمه شب بازی” و یا “تبانی” با روسیه – همان به عنوان آنها را برای چهار سال گذشته از طریق شواهد رایگان ‘Russiagate’ تئوری توطئه.

بانک ها و حتی آورده که در توییتر خود موضوع را محکوم کرد “بسیاری در رسانه ها و کنگره” برای عجله به قضاوت و اصرار آمریکایی ها به “درمان ناشناس منابع [بار] داستان در مورد روسیه [با] شک و تردید.”

به عنوان اگر برای اثبات نقطه نظر خود را بانک ها دریافت سیل پاسخ از آنلاین #مقاومت فعالان او را متهم به خیانت به بودن در پرداخت از روسیه و تکرار Russiagate نقاط صحبت کردن.

همچنین در rt.com نیویورک تایمز’ افغانستان ‘فضل’ داستان در مورد روسیه را در هدف ما موثر سیاسی داخلی مبارزات

حتی اگر این بار داستان پر از مقدماتی مانند “ارزیابی” و “معتقد به” و “مرتبط” اساسی آن ادعا می کنند به سرعت به تصویب رسید به عنوان تاسیس واقعیت توسط دیگر رسانه ها از واشنگتن پست و سی ان ان به بعد.

که مسکو را رد کرده و همه چیز را به عنوان کاملا مضحک و با اشاره به این صدا خیاط ساخته شده برای از خط خارج شدن خروج آمریکا از 19 سال جنگ در افغانستان تنها از آنها ساخته شده آن را باور بیشتر. نه وجود دارد هر گونه شک و تردید در مورد وحی که داستان در مورد نعمت بود حداقل در بخش بر اساس “اعترافات” از زندانیان افغانی احتمالا زیر شکنجه.

پیشتر در روز دوشنبه در کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany شد barraged با پرسش در مورد صحت گزارش تایمز اما چرا تهمت نیست عمل در این جلسه او گفته دریافت کرده است. او توضیح است که او هرگز در جریان به دلیل اتهامات به مبلغ تایید نشده intelligence – فقط به عنوان بانک گفت: – مواجه شد با خشم از خبرنگاران.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول