دادگستری ایالات متحده آمریکا بخش دوخته 2017 را Equifax هک در چهار عضو از چین مردم را ارتش آزادیبخش indicting کوارتت در اتهامات مربوط به نقض که در معرض اطلاعات از 150 میلیون آمریکایی.

یکی از بزرگترین و بدنام ترین ارسال ها در تاریخ ایالات متحده بوده است ترسیم به چهار نظامی چینی هکرها با توجه به کیفرخواست روز دوشنبه اعلام کرد توسط دادستان کل آمریکا ویلیام Barr. وو Zhiyong وانگ کیان خو Ke, و لیو لی – کارکنان PLA را 54 پژوهشکده تمام شده است به اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب کامپیوتر توطئه برای ارتکاب جاسوسی اقتصادی و توطئه برای ارتکاب تقلب سیم.

بر ناودان “عمدی و گسترده نفوذ به اطلاعات خصوصی مردم آمریکا” در بیانیه ای هشدار پکن که “ما باید قابلیت حذف اینترنت عبا ناشناس ماندن و پیدا کردن هکرها [چین] بارها و بارها اعزام علیه ما.”

همچنین در rt.com Equifax exec شارژ با تجارت خودی بهره $1mn در ‘بزرگترین نقض داده در تاریخ ایالات متحده’

سرقت “حساس و اطلاعات شخصی نزدیک به نیمی از شهروندان آمریکایی” ظاهرا نیست به اندازه کافی جدی برای وزارت دادگستری است که طبقه بندی داده ها و راه که در آن ذخیره شده بود در Equifax پایگاه داده به عنوان فوق العاده ارزشمند “اسرار تجاری” در آن کیفرخواست توجیه اقتصادی اتهام جاسوسی.

شارژ سند همچنین اذعان می کند که آپاچی نرم افزار آسیب پذیری اجازه داده است که هکرها برای دسترسی به داده ها کشف شد توسط تیم آمادگی اضطراری رایانه آمریکا دو ماه قبل از اولین هکر اتهام نقض سرور اما Equifax موفق به آن را وصله.

در حالی که اف بی آی معاون دیوید Bowdich بستری به خبرنگاران گفت که هیچ شواهدی وجود دارد که Equifax داده شده بود weaponized یا در واقع استفاده در هر راه او و شانس مردم آمریکا تدریجی هم هوایی به یک رژه بی پایان نقض داده.

“ما تقریبا تبدیل به یک کشور, ایمنی بدن به این نقض,” اما “ما می توانیم فکر می کنم کهاو گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. “شرکت های آمریکایی نمی تواند از خود راضی در مورد حفاظت از داده های خود را و مالکیت معنوی از دشمنان ما. شهروندان آمریکایی نمی تواند راضی درباره محافظت از اطلاعات حساس است.”

چگونه دقیقا شهروندان آمریکایی قرار است به پاسخ زمانی که این شرکت به اتهام محافظت از اطلاعات حساس نتواند به انجام این کار Bowdich را توضیح نداده است.

همچنین در rt.com Equifax: آنچه که هکرها در حال حاضر در مورد مصرف کننده آمریکا

این کیفرخواست در حال عمده روابط عمومی کودتا برای یک دولت مشتاق به رنگ چین به عنوان جن. این Equifax نقض تبدیل شده است گران قیمت ترین هک یک شرکت در تاریخ با هزینه گرفتی نیم میلیارد دلار از آنجایی که برخی از 150 میلیون آمریکایی تا به حال اطلاعات خصوصی خود را در معرض در سال 2017.

هک شد به خصوص آسیب رساندن به دلیل به عنوان یک اعتباری گزارش آژانس Equifax پایگاه داده میزبان بیش از معمول نام, آدرس و تاریخ تولد – شماره امنیت اجتماعی رانندگان مجوز شماره و شماره کارت اعتباری نیز به درجات گوناگون در معرض قرار دادن قربانیان در معرض خطر جدی از سرقت هویت.

و نه آمریکایی بودند که به تنهایی تحت تاثیر قرار به عنوان “نزدیک به یک میلیون نفر از شهروندان بریتانیا و کانادا” نیز تا به حال اطلاعات خود را در معرض, با توجه به کیفرخواست.

هنوز معلوم نیست که چگونه DOJ به این نتیجه رسیدند که چهار نفر از اعضای چینی نظامی مسئول بودند که آیا آنها ظاهرا بازیگری خود به خود و یا در دستور دولت و یا چگونه آن را در نظر دارد آنها را به یک دادگاه آمریکایی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im