‘سرزنش جوکوویچ… دیگران تنها وجود آنها نمی کشتن هر کسی’: Thiem مدیر و دنیا ندارد.1 بیش از Covid شکست مفتضحانه

مدیر اتریش دنیا شماره سه Dominic Thiem می گوید: نواک جوکوویچ باید تنها به عذر خواهی پس از او بد بخت آدریا تور سقوط زیر موجی از coronavirus موارد است.

صربی 17-زمان گرند اسلم پادشاه را تایید کرد و گفت او آخرین بازیکن از جدید خود بالکان تور برای تست مثبت برای coronavirus پس از گذراندن دو هفته گذشته mingling با بازیکنان دیگر در دادگاه و در کلوپ شبانه ،

تشخیص نمی آمد به عنوان یک شگفتی برای بسیاری از پس از آدریا تور رقبای گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki همه تایید آنها تا به حال بیماری, اما واکنش در برابر جوکوویچ برای پیش رفتن با این رویداد در وهله اول با اینحال وحشی.

همچنین در rt.com جهان شماره یک نواک جوکوویچ تست مثبت برای coronavirus به عنوان ستاره ناودان می شود برای بازی و مهمانی در بحث تور

جوکوویچ خود را به رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه به عذر خواهی برای این سفر شکست گفت که او “عمیقا متاسف” برای تمام امور و در حال حاضر همکار شرکت کنندگان Thiem – که آزمایش مثبت برای coronavirus – صادر کرده است عذرخواهی خود را در Instagram.

“ما بدون مخاطبان هفته پس ما شده اند بیش از خوشحال در مورد طرفداران در این مراسم” 26 ساله ستاره نوشت.

“ما اعتماد دولت صربستان را تاج قوانین اما ما بیش از حد خوش بینانه است. رفتار ما اشتباه بود ما عمل بیش از حد euphorically. من بسیار متاسفم.”

“من در حال حاضر کردم تست شده و پنج بار در 10 روز گذشته و نتیجه این بود که همیشه منفی است. من آرزو می کنم هر کس که شما بهترین و سریع, بهبود,” او اضافه شده است.

اما Thiem مدیر Herwig Straka احساس خود را که مشتری باید یک عذرخواهی – تخمگذار سرزنش بصورتی پایدار و محکم در پای جوکوویچ.

“در حقیقت این همه خنگ, حتی اگر آن را مجاز” Straka گفت: Der استاندارد است.

“هر کس می داند که آن را خنگ هیچ کس نیاز به یک عذرخواهی. تنها کسی که باید عذر خواهی است جوکوویچ. او صحنه همه چیز. دیگران تنها وجود دارد. آنها نمی کشتن هر کسی است.

“شما باید به اختصاص جوکوویچ اصلی سهم از سرزنش. دیگران شرکت کردند اما او بسیار دلگرم کننده است.

“در اصل به صورت شایسته دلایل با موسسه خیریه به عنوان هدف اصلی, اما پس از آن رفت و به طور کامل جهت اشتباه. آن را تبدیل به یک تبلیغات نشان می دهد. شما باید به سرزنش که در جوکوویچ.”

همچنین در rt.com در نظر گرفتن رضایت بیمار در دیدن نواک جوکوویچ پیچ و تاب خوردن بیش از coronavirus تور فاجعه در خدمت هیچ هدف آنچه

جوکوویچ همچنان به توپخانه ضد هوایی از دور و گسترده خود بالکان خیریه تور آغاز شد که در بلگراد قبل از حرکت به Zadar در کرواسی.

بیشتر تاریخ برنامه ریزی شده بود در مونته نگرو و بوسنی و هرزگوین و همچنین به عنوان یک مسابقه نمایشگاه در سارایوو اما تور اوراق در روز یکشنبه دنبال اخبار از بلغاری آس دیمیترو اولیه Covid-19 تشخیص است.

به عنوان یک کوارتت از بازیکنان تست مثبت, باردار, همسر, صرب ستاره Troicki نیز آلوده شده است به عنوان جوکوویچ را Jelena او مربی تناسب اندام و دیمیترو مربی.

در عذرخواهی خود را در این هفته جوکوویچ پذیرفته برگزار شد “اشتباه” برای اعتقاد به این که ساحل روشن بود برای ادامه این سفر با وجود طولانی Covid-19 تهدید.

همچنین در rt.com این طول می کشد کیک’: Nick Kyrgios می رود در بر نواک جوکوویچ پس از Covid-19 تشخيص و تور, مهمانی,

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de