یک تهمت حامی بود و بنا به گزارش ها حمله کردند و با چاقو توسط تظاهر کنندگان به طور فزاینده ای در میان تظاهرات خشونت آمیز در پورتلند که باید لرزاند, Oregon شهرستان برای هفته ها. پلیس ساخته شده اند بازداشت در ارتباط به این حادثه.

درو Doncomb یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و ضد Antifa فعال گفت که او تا به حال چاقو شده در حالی که راه رفتن در اطراف شهر پرتلند در ساعات اولیه روز شنبه. در یک ویدیو کوتاه پیام است که او ساخته شده در حالی که در حال انتقال به بیمارستان در آمبولانس Doncomb ادعا کرد که او تا به حال شده است توسط حمله یک “Antifa شخص” که “پس از من در اطراف در حالی که برای.”

در این کلیپ Doncomb به نظر می رسد گیجی و اشتباه در او نهفته است بر روی یک برانکارد. او گفت که او نمی دانست که چگونه جدی آسیب های خود را دارد.

در یک مصاحبه مطبوعاتی پورتلند پلیس گفت: اجرای قانون در پاسخ به یک گزارش از یک سلاح سرد در اطراف 2:30am می باشد. افسران قادر به قرار دادن قربانی اعتقاد به Doncomb و انتقال او به بیمارستان است. یک ویدیو پدید آمده که ظاهرا نشان می دهد که مشکوک بودن دستگیر شد.

در حالی که در پاسخ به این حادثه پلیس گزارش معرض سوء استفاده کلامی با یک ویدئو حتی یک تظاهرکننده لگد زدن به درب از یک وسیله نقلیه پلیس.

در یک به روز رسانی تصویری از بیمارستان Duncomb گفت که چاقو زخم به طور معجزه آسایی از دست رفته اندامهای حیاتی و شریان ها است. او گفت: این حمله نشان می دهد که هیچ آزادی بیان مجاز در پورتلند و سرزنش توییتر اجازه می دهد Antifa فعالان به dox او. او افزود که اگر او هر گونه ارتباط بین کسی که چاقو به او و پورتلند رز شهرستان Antifa گروه او را “باران جهنمی” در سازمان است.

Doncomb نبود تنها مرد سیاه حمله در طول تظاهرات اخیر. روز جمعه یک مرد دیگر شد حمله معترضان پس از حفاظت از حصار خارج از شهر فدرال دادگاه و اصرار برای آرام است.

این تظاهرات اعلام شد غیر قانونی مجمع در اوایل صبح روز شنبه بعد از پلیس و ماموران فدرال مورد حمله قرار گرفتند با پرتابه لیزر و آتش بازی. تظاهرکنندگان همچنین با استفاده از ابزار قدرت در تلاش برای از بین بردن حصار خارج از مرکز عدالت.

همچنین در rt.com سیاه معترض حمله کردند در حالی که تلاش برای جلوگیری از اراذل و اوباش در نظر گرفتن پورتلند دادگاه حصار (تصویری)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی