سیاه, ترانس, زن وحشیانه حمله توسط اراذل و اوباش در مینیاپولیس پس از تصادف (تصویری)

خشونت و اوباش از بیش از 30 نفر بار یک سیاه نما زن به عنوان او در تلاش به دنبال سرپناه در مینیاپولیس فروشگاه راحتی پس از گرفتن در یک تصادف. این حمله بیشتر شکسته جامعه است.

Iyanna دیور بود swarmed توسط بیش از 30 نفر در شب دوشنبه در یک حمله خشونت آمیز دستگیر شده است ، حمله بنا به گزارش ها ناشی از یک تصادف و تشدید تنش در جامعه LGBTQ طرفداران و بسیاری دیگر محکوم آشکار نفاق از جمعیت مردان و زنان سیاه حمله به یکی از خود را حتی به عنوان شهر است که گریبانگیر توسط تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

دیور دیده می شود پناه گرفتن در پشت پیشخوان در فروشگاه و به طور خلاصه متلک او مهاجمان که پرتاب سوء استفاده پشت یادآوری او را “شما باید بیرون می آیند!” پس از اطراف او داخل مغازه آنها ادامه یورش خواستار او “دریافت [او] f****t, کون, از فروشگاه!

در حالی که او بعد نوشته شده در Facebook صفحه که او “OK,” نشان دادن عکس برخی از کبودی های بسیاری در رسانه های اجتماعی به نام مجرمان دستگیر و یا در غیر این صورت مجازات از جمله اطرافیان که فیلم برداری این حمله است. “این قابل قبول نیست که برای گروه از مردم را به ایستادن و تماشا و ضبط یک فرد مورد حمله و ضرب و شتم توسط یک گروه از مردم و هیچ چیز,” تگزاس سیاه و LGBTQ سازمان حمایت فراوان رفاه گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه در محکومیت “خشونت بودن تحمیل شده توسط سیاه و سفید مردان و زنان خود را در آن.

شورش است گریبانگیر مینیاپولیس از دوشنبه گذشته زمانی که پلیس به قتل غیر مسلح سیاه جورج فلوید لمس کردن تظاهرات گسترده که تفویض به خشونت در کنار سنگین دست پلیس کشته و زخمی شدند. تظاهرات و همچنین شورش و غارت را پس از گسترش به صدها آمریکایی شهرستانها و خارج از کشور.

همچنین در rt.com 3 بیشتر مینیاپولیس افسران پلیس به اتهام بیش از مرگ جورج فلوید به عنوان چوین را به اتهام مطرح شده به قتل درجه 2

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de