‘Black people don’t give a damn در مورد مجسمه ها’: شرط بنیانگذار مسخره بیدار سفیده سرنگونی آثار به تخفیف دادن نژادی گناه

دردناکی بیدار مردم سفید سکس دهنی, انگشت کردن تلویزیون نشان می دهد هوا و تخریب مجسمه های کمک نیست نژادی عدالت علت با توجه به بنیانگذار Black Entertainment Television. او می گوید مردم سیاه و سفید “خنده” این نمایش می دهد.

از بین بردن مؤتلفه مجسمه هیچ کاری نمی کند برای مردم سیاه, میلیاردر تلویزیون نجیب زاده رابرت جانسون گفته فاکس نیوز روز چهارشنبه. “این رفتن به یک بچه که پدر و مادر نمی توانیم پول به رفتن به کالج. آن را به کار شکاف…و آن را به مردم رفاه و یا مواد غذایی.”

آن را به مثابه مرتب کردن صندلی عرشه در یک نژادی تایتانیک. آن را کاملا به معنی هیچ چیز نیست.

همچنین در rt.com اگر سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست پس چرا رهبران آفریقایی با یک متفاوت را در Covid-19 بودن به سخره?

جانسون در زمان مشابه نمایش کم نور از بین بردن نشان می دهد مانند “آمیلیا های Hazzard” و یا فیلم هایی مانند “بر باد رفته” از گردش و اخراج استادان گفت:”تمام زندگی ماده” به جای “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” نشان می دهد این حرکت هستند “تلاش های سفید آمریکایی به ارام کردن گناه انجام کارهایی که آنها را به احساس خوب” و نمی کمک به مردم سیاه و سفید در همه.

سیاه و خنده مردم در افرادی که این کار را” به شرط موسس گفت و اشاره کرد که بینندگان به احتمال زیاد ساخته شده تا بخش قابل توجهی از مشاهده مخاطبان از لغو نشان می دهد چرا که “آنها watch more TV.”

تماس نمایشی مدافعهء استدلالی از مسیحیت از سفید افراد مشهور در رسانه های اجتماعی “silliest بیان سفید امتیاز وجود دارد که در این کشور” جانسون پیشنهاد ممتاز سفید مردم به جای آن بپرسید سیاه مردم چه می خواهند و گوش دادن به پاسخ های خود را. “در آغوش سفید و کار درست را انجام دهید و سپس شما لازم نیست که به نگرانی در مورد اینکه ناراحتم چون شما سفید!

سفید آمریکایی ها به نظر می رسد فکر می کنم که اگر آنها را مرتب کردن بر اساس احساسی یا شدید چیزهایی که مردم در حال رفتن به می گویند: “آه خدای من سفید عشق مردم ما به خاطر آنها در زمان پایین یک مجسمه از استون وال جکسون’” جانسون گفت: قبل از repurposing یک نقل قول معروف از در حال حاضر بدنساز بر باد رفته: “رک و پوست کنده, مردم سیاه و سفید فحش ندهید.

همچنین در rt.com تماس برای $14 تریلیون دلار در برده داری در ایران در حالی که شورش خشم در ما اخاذی است نه عدالت

جانسون شد که امریکا برای اولین بار, سیاه, میلیاردر در سال 2001 مقدار زیادی از ایده های در مورد آنچه که مردم می خواهند. او به تازگی به نام برای $14 تریلیون دلار غرامت بسته برای فرزندان بردگان که با این نسخهها کار به حدود 358,000 برای هر سیاه آمریکا و معتقد است چنین عظیم مالی افزایش – نه خود flagellating تظاهرات از ممتاز مردم سفید – چیزی است که اکثر مردم می خواهم برای دیدن ظهور از آب و هوای فعلی نژادی حساب.

در حال حاضر زمان برای رفتن به بزرگ” او اعلام کرد در اوایل این ماه شناور عظیم تعداد اعتراض ها و شورش های خروشان در سراسر آمریکا در پی پلیس به قتل جورج فلوید. اما در حالی که تعداد کمی از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری بود پرداخت خدمات لب به ساخت غرامت بخشی از سیستم عامل خود را در اوایل مسابقه presumptive نامزد جو بایدن صعود نیست که روی ارابه موسیقی – هنوز.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de