مرد سیاه و سفید ضربه میسی سفید کارمند بیش از اتهام نژادی لکه دار فروشگاه می گوید حمله شد ‘بی’ (تصویری)

ویروسی ویدیو نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید آزار میسی کارمند در میشیگان, کشتی مرد سفید بر روی زمین و ضرب و شتم او گفته می شود بیش از یک نژادی لکه دار کردن. فروشگاه می گوید این حمله بی دلیل.

فیلم از حادثه ظاهر آنلاین در اوایل این هفته به سرعت رفتن ویروسی. با توجه به توضیحات این ویدئو, سیاه و سفید مرد شنید میسی کارکنان با استفاده از کلمه “n****r” در حالی که بر روی گوشی و سپس به او حمله مناسب در فروشگاه.

فیلم به خودی خود نشان نمی دهد چه منجر به حمله – شروع با مرد سیاه پوست مشت قربانی از پشت. علاوه بر این, آن را نشان می دهد مهاجم خود را بارها و بارها با استفاده از n-word او به عنوان ضرب و شتم سفید کارمند که به نظر می رسد تعجب که چرا مرد ضرب و شتم او.

“چه شما انجام این کار؟” مرد شنیده می شود گفت.

روز جمعه میسی گفت: آن را بررسی حادثه بررسی تمام فیلم در دسترس است و آن را در واقع بی دلیل.

“خشونت در محل کار از هر نوع غیر قابل قبول است. تمام مواد از شب را بررسی کرده و آن را روشن است که این حمله دختران” زنجیره ای در بیانیه ای گفت.

همچنین در rt.com ‘رسوایی به کشور ما!’ مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار دستگیری فعالان مدنی و سرنگونی و رایت مجسمه مؤتلفه ژنرال آلبرت پایک در DC (تصویری)

اجرای قانون ابلاغ شده است از این حمله و در حال حاضر جستجو برای مهاجم و فرد دیگری که فرار از صحنه پس از ضرب و شتم. تا کنون هیچ اتهام واصل شده است, در حالی که پلیس تاسیس شده است که دقیقا چه چیزی منجر به این حادثه رسانه های محلی گزارش.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de