خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه? سازمان دیده بان معترضان راست سنگر سعی کنید به جلو و پایین اندرو جکسون مجسمه در واشنگتن دی سی

معترضان در پایتخت ما خال خال شده است راه اندازی یکی دیگر از ‘خودمختار منطقه’ با الهام از یک پروژه مشابه در سیاتل. فقط بلوک دور از رئيس جمهور در محل اقامت جدید اردوگاه شده است لقب “خانه سیاه و سفید.”

فعالان دیده می شد احداث موقت موانع در خیابان های واشنگتن در روز دوشنبه کمتر از دو مایل دورتر از کاخ سفید با فیلم نشان دادن یکی از معترضان تخلیه یک قطعه تخته سه لا نشاندار شده با کلمات “مردم حصار” در اسپری رنگ.

مصرف پس از سیاتل کاپیتول هیل را اشغال کردند (ریز ریز) – که قبلا در کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) – تظاهرکنندگان ظاهرا تعمید منطقه ‘خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه (BHAZ).

گروهی از معترضان هم جمع شده بودند و نزدیک به کاخ سفید چند بلوک دور که در آن آنها اقدام به پاره کردن یک مجسمه تجلیل سابق رئیس جمهور اندرو جکسون.

تقویت پلیس فرستاده شد به منطقه برای جلوگیری از هر گونه خرابکاری و پس از فیلم های به اشتراک گذاشته آنلاین نشان داد که تظاهر کنندگان در حال حاضر به تسمه متصل شده به این اثر تاریخی در یک پیشنهاد به آن را پایین آورد. ماموران به نظر می رسد به استفاده از اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net