بیوگرافی-جنگ-از-کلمات: ما احضار سفیر جمهوری مردم چین بیش از ‘کمپین دروغ” درباره کروناویروس منبع

چین سفیر واشنگتن Cui Tiankai احضار شد وزارت امور خارجه پس از یک سخنگوی وزارت امور خارجه در پکن توییتی که کشنده coronavirus می توانست کشت در ووهان توسط ارتش ایالات متحده.

دستیار وزیر امور شرق آسیا و اقیانوس آرام امور دیوید Stilwell احضار Cui روز جمعه بیش از آنچه که او به نام “آشکار جهانی” کمپین دروغ در مورد Covid-19 coronavirus. سفیر فیلم برداری شده بود ترک مه آلود پایین پس از جلسه بدون پاسخ دادن به سوالات فریاد زد: ما خبرنگاران.

مرحله نهایی مسابقات پس از ژائو Lijian سخنگوی وزارت خارجه چین در توئیتر نوشت در روز پنج شنبه که ممکن است ارتش ایالات متحده آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان شهر در چین هوبئی که این ویروس برای اولین بار مستند در دسامبر 2019.

“هنگامی که بیمار صفر شروع در ما ؟ چگونه بسیاری از مردم با آلوده می شود ؟ چه هستند نام بيمارستان? ممکن است ارتش آمریکا آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان. شفاف باشد! عمومی داده های خود را! ما مدیون ما توضیح!” ژائو توییتی.

او با اشاره به 300-قوی ما هیئت است که سفر به ووهان در ماه اکتبر برای ارتش بازی های جهانی و از جمله آمریکا خدمات اعضا.

همچنین در rt.com ‘که در آن بیمار خود را صفر؟’ مقام چینی حدس آمریکایی ها ممکن است آلوده ووهان در ارتش بازی ها و تماس ها به ‘پاک’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است یک نقطه تماس Covid-19 یک “چینی” و “خارجی” ویروس درآمد condemnations نه تنها از پکن بلکه از بسیاری از رسانه های جریان اصلی و دموکرات ها در خانه. پکن صریحتر اعتراض هر گونه تلاش برای نام رمان coronavirus پس از چین و یا ووهان اعلام آنها بیگانه نژادپرستانه و غیر قابل قبول است.

چین حاضر به عقب ژائو نظرات. وقتی پرسیده شد که در مورد آنها در روز جمعه همکارش Geng Shuang sidestepped سوال و تنها گفت که سوال هنوز باقی می ماند در مورد دقیق منشاء ویروس.

همچنین در rt.com پکن نمی طرد سخنگوی نظریه از ما دست در شیوع کروناویروس

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net