بیلی جو ساندرز’ بوکس مجوز به حالت تعلیق در زیر بحث برانگیز تصویری

انگلیسی بوکس مدیره از کنترل است به حالت تعلیق در WBO فوق العاده میان قهرمان بیلی جو ساندرز پس از او منتشر شد تصویری که در آن او به نظر می رسد به چشم پوشی مردان درگیر در خشونت خانگی در طول coronavirus انزوا.

شکست نخوردگان ساندرز و 30 منتشر شد تصویری به رسانه های اجتماعی را نشان قابل توجه کیسه بوکس و ارائه مشاوره در مورد تکنیک های استفاده از در همسر و یا دختر باید طبع شروع به نزاع در طول دوره فعلی اجتماعی فاصله.

ساندرز صادر عذرخواهی پس از یک رسانه های اجتماعی واکنش گفته است که او “هرگز چشم پوشی” خشونت خانگی و ضمنی که تصویری بود کمی بیش از یک ضعیف-تحویل شوخی است.

همچنین در rt.com جهان بوکس قهرمان بیلی جو ساندرز معذرت خواهی بعد از ویدئو نشان می دهد که او ‘آموزش مردان چگونه به آمار زنان در مستند’

که بهانه ظاهرا نمی نشستن به خوبی با انگلیسی, بوکس هیئت مدیره کنترل (BBBoC) که در روز دوشنبه اعلام کرد که آنها را به حالت تعلیق در خود بوکس مجوز در انتظار رسیدگی به این موضوع است.

انگلیسی بوکس مدیره از کنترل داشتن نظرات در نظر گرفته شده توسط بیلی جو ساندرز در رسانه های اجتماعی را به حالت تعلیق در خود بوکسور ایران در انتظار یک جلسه تحت هیئت مدیره سوء مقررات در یک زمان و مکان برگزاری به تایید در اسرع وقت” آنها در بیانیه ای گفت.

ادی Hearn که ترویج ساندرز اعتراف کرد که او “وحشت زده” توسط جنگنده های تصویری توصیف آن به عنوان “غیر قابل قبول“.

من صحبت نکرده به او. من صحبت خود را به مدیریت تیم شب گذشته. من واقعا وحشت زده,” Hearn به TalkSport گفت: در روز دوشنبه.

این خیلی ساده لوحانه آن را خیلی خسته کننده چون من می دانم بیلی هست. او واقعا بچه خوب که واقعا با قلب خوب است. او به مقدار زیادی برای جامعه به او به مقدار زیادی برای خیریه اما در هر حال حاضر و دوباره او احمقانه ترین چیز است. جهان تغییر کرده است و متوجه شدم در مورد تمام انواع چیزهای مختلف در مورد چگونه شما نیاز به درمان مردم.

همچنین در rt.com علی در مقابل تایسون? این همه و بیشتر به عنوان بازی های مجازی بیش از طول می کشد پس از جهانی تقویم ورزشی اتومبیل را متوقف کند

این همیشه با بیلی. او صرف تعطیلات آخر هفته را در بیمه خدمات درمانی ارائه بسته های مواد غذایی و ملاقات با مردم. آن را یک گام رو به جلو چهار مرحله با بیلی جو ساندرز و آن را خسته کننده است.

تفکر شما با داشتن یک خنده یا نداشتن یک خنده افراد جوان در حال تماشای این ویدیو. افرادی که در روابط سوء استفاده در حال تماشای این ویدیو. شما نمی توانید آن را غیر قابل قبول.”

ساندرز آخرین مبارزه در ماه نوامبر که در آن او به ضرب و شتم آرژانتین Marcelo Esteban Coceres با زحمت کشیده تا حدودی 11th TKO دور بوده و در حساب به صورت بسیار سودآور مبارزه با Saul “Canelo” آلوارز قبل از این جنگنده نمایندگان تصمیم گرفتند به دنبال یک سه گانه جلسه با گنادی Golovkin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im