میلیاردها £20 یادداشت به توان به کمپوست

صرف £20 امروز و این می تواند به زودی در سفر خود برای تبدیل شدن به کمپوست.

بانک انگلستان آغاز شده است عظیم وظیفه از بین بردن £40bn-ارزش کاغذ اسکناس خواهد شد که جایگزین جدید پلیمر £20 ،

حدود دو میلیارد کاغذ یادداشت خارج خواهد شد و بازیافت مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک بهبود خاک برای کشاورزی است.

“این یک عملیات عموم مردم را به سختی متوجه گفت:” علامت گذاری ساندرز از G4S که دسته دو-سوم از بریتانیا اسکناس.

جایگزینی دو میلیارد یادداشت خواهد بود که بزرگترین نقدی جایگزینی در انگلستان تاریخ است.

قدیمی £20 یادداشت تحمل تصویر اقتصاد آدام اسمیت گرفته شده از گردش خون. این بدان معناست که یادداشت بازگشت به بانک و یا به صورت نقدی توسط مراکز خرده فروشان را نمی توان دوباره استفاده شود, اگر چه برخی از فروشگاه های بازیافت یادداشت ها از طریق خود دستگاه خودپرداز.

این روند خواهد شد اما هنگامی که به اندازه کافی نابود شده اند بانک مرکزی انگلیس را به شش ماه توجه کنید برای یادداشت های باقی مانده به تحویل در.

آخرین بار £20 جایگزین شد – در سال 2007 زمانی که ادوارد الگار توجه خارج شد – آن را در زمان سه سال قبل از آن متوقف قانونی مناقصه. آن می تواند سریعتر این زمان, اما به احتمال زیاد 2021 در اولین قبل از بانک می فرستد از آن شش ماه مهلت برای کاغذ آدام اسمیت £20.

چه اتفاقی می افتد به خارج یادداشتهای ؟

وجود دارد بسیار امن انبار در یک خیابان در لندن است. وجود دو بزرگ با سرعت بالا داشته باشید-مرتب سازی ماشین آلات whir از طریق هزاران پوند در هر دقیقه است.

مینی توجه داشته باشید به اندازه rollercoasters در ماشین آلات می تواند اعتبار و مرتب 33 یادداشت ها در هر ثانیه از طریق یک مجموعه پیچیده ای از سنسور ها و حرکت سریع کمربند.

آنها بخشی از یک شبکه در سراسر کشور از امنیت بالا, پول نقد, مراکز – توجه داشته باشید گردش طرح (NCS) – اجرا شده توسط G4S, NatWest Bank, اداره پست و Vaultex انگلستان است.

در سال گذشته NCS پردازش £93bn-ارزش اسکناس.

“با سرعت بالا توجه داشته باشید بر حسب حیاتی خواهد بود در شناخت و مرتب کردن, پیر, یادداشت ها” گفت: Rob پری G4S نقدی راه حل های عملیات و پشتیبانی مدیر.

“قدیمی £20s خواهد بود پیچیده در بلوک £50,000” او نشان داد. “آنها محکم بسته بندی شده و مهر و موم شده ذخیره شده در قفس های فلزی در مرکز طاق.”

تا سال 1990 بانک انگلستان به تمام ارزش ها و یادداشت ها و رایت آنها را در یک زباله سوز به کمک حرارت ساختمان خود را در شهر لندن.

در حال حاضر زمانی که £50,000 بلوک در حال بازگشت از بانک با استفاده از کمپوست, درمان مشابه که مورد استفاده در درمان ضایعات مواد غذایی به ایجاد بهبود خاک.

جایگزینی برنامه ریزی

کار به جای £20 یادداشت آغاز شد و در اوایل سال 2019 با تکنسین های به طور پیوسته به روز رسانی توجه داشته باشید-مرتب سازی ماشین آلات به طوری که آنها می دانیم پلیمری جدید توجه داشته باشید و به طور همزمان از غربال کردن ،

این G4S پول نقد کسب و کار و سپس نظارت تحویل میلیون ها نفر در یادداشت ها به 33 استراتژیک-انتخاب شعب بانک همزمان با پنج شنبه تاریخ راه اندازی. در سراسر انگلستان, 38 با دقت انتخاب شده خود پرداز نیز با یادداشت جدید با G4S.

به عنوان جدید £20 یادداشت 15 درصد کوچکتر از پیر یادداشت دهها هزار نفر از کاست در خود پرداز atm در سراسر کشور نیاز به تعویض و یا پیکربندی مجدد.

این برنامه ریزی در پشت این شده بود برای بیش از یک سال است.

در عرض دو هفته از راه اندازی جدید توجه داشته باشید این انتظار می رود که هر شعبه بانک عرضه شده توسط G4S خواهد سهام یادداشت جدید.

در حدود شش تا هشت هفته هر دستگاه خودپرداز شده اند را تبدیل به جدید £20 نوار کاست در حالی که NCS اعضای ذخایر پیر یادداشت در نقد مرکز خزانه آماده ارسال به بانک مرکزی انگلیس نابود شود.

“زندگی یک توجه داشته باشید فوق العاده است” مارک ساندرز مدیر G4S نقدی مرکز عملیات گفت. “پس ما ماشین-مرتب پنبه یادداشت کردن آنها خواهید بود parcelled وزن و مهر و موم شده – در قفس در خزانه قبل از ایمن بودن حمل و نقل بازگشت به بانک انگلستان برای تایید و نابودی است.”

خروج کاغذ £20 توجه داشته باشید

بانک انگلستان گفت: “شما هنوز هم قادر خواهد بود به استفاده از کاغذ £20 توجه داشته باشید تا زمانی که ما آن را برداشت از گردش خون. ما اعلام تاریخ خروج پس از ما صادر شده جدید ما پلیمر £20 توجه داشته باشید. ما را شش ماه پس از اطلاع از این تاریخ خروج.”

حتی پس از مهلت می گذرد و شما هنوز هم قادر خواهد بود به پول نقد پیر یادداشت در.

بانک انگلستان گفت: “بسیاری از بانک ها را قبول خارج یادداشت ها به عنوان سپرده از مشتریان. اداره پست نیز ممکن است قبول خارج یادداشت ها به عنوان سپرده به هر حساب بانکی شما می توانید دسترسی در اداره پست. و شما همیشه می توانید ارز خارج یادداشت با ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی