بیل کلینتون می پردازد ادای احترام به بزرگ دل’ استیو بینگ میلیونر پس از فیلم, تهیه کننده گزارش جهش به مرگ او

رئیس جمهور سابق آمریکا بیل کلینتون ابراز غم و اندوه بیش ادعا خودکشی فیلم سرمایه و نیکوکار استیو بینگ. میلیونر شد سخاوتمندانه اهدا کننده به بنیاد کلینتون.

55 ساله و اعتقاد بر این است که شروع به پریدن کرد و به مرگ او از او 27 طبقه آپارتمان در لس آنجلس در روز دوشنبه. زیر استاندارد پروتکل های پلیس لس آنجلس منتشر شرح قربانی است اما به تایید می کنند که فرد در سوال بینگ.

Lingering هر شک و تردید در مورد عبور خود را برداشته شدند اما پس از بینگ دوست قدیمی بیل کلینتون نوشته شده ادای احترام در توییتر.

“من عاشق استیو بینگ بسیار زیاد است. او تا به حال یک قلب بزرگ بود و او حاضر به انجام هر کاری او می تواند برای مردم و علل اعتقاد او در” رئیس جمهور سابق نوشت. “من او را از دست ندهید و شور و شوق خود را بیش از من می گویند و من امیدوارم که او در نهایت در بر داشت صلح است.”

بینگ بود با مشخصات بالا دهنده سیاسی در 1990s و 2000s و گزارش شکافته بیش از حداقل 10 میلیون دلار به بنیاد کلینتون. او گفت: به برد نزدیک دوستی شخصی با رئیس جمهور سابق.

معلوم نیست چه چیزی باعث بینگ ادعا خودکشی. گزارش های رسانه ها نشان می دهد که او افتاده بود به یک افسردگی عمیق با توجه به لس آنجلس coronavirus مستند.

همچنین در rt.com بیل کلینتون آویزان با اپستاین به دلیل امر با اواخر سرمایه را مادام ماکسول, کتاب جدید مدعی

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net