بیل کلینتون آویزان با اپستاین به دلیل امر با اواخر سرمایه را مادام ماکسول, کتاب جدید مدعی

با توجه به یک کتاب جدید در مورد خوار سرمایه جفری اپستین رئیس جمهور سابق بیل کلینتون امر با Ghislaine ماکسول همکاران نزدیک مرحوم مجرم جنسی متهم از گرداندن مراکز فساد زیر سن قانونی زنان برای او.

“کلینتون گفته بود حمل بر امر با حداقل یک زن در اپستاین مدار اما او بیش از سن رضایت” ادعای نویسندگان Alana گودمن و دانیل Halper در ‘راحت مرگ: مرگ مرموز از جفری اپستین’ به دلیل ماه آینده.

شایعات در مورد رئیس جمهور سابق درگیری با محکوم مجرم جنسی اپستاین باید swirled در رسانه های اجتماعی پس از میلیاردر دستگیر شده بود در سال گذشته به اتهام قاچاق جنسی افراد زیر سن قانونی. اپستاین بعد از فوت در یک سلول زندان در نیویورک در یک مرگ رسمی تلقی خودکشی اما جزئیات اطراف آن الهام گرفته اند مقدار زیادی از تئوری های توطئه در مورد امکان بازی ناپاک است.

کلینتون را تکذیب کرد دانستن هر چیزی از اپستین جرایم اما او اعتراف کرد به اینکه jetted اطراف چندین بار در اپستین سفارشی بوئینگ 727 که در حال حاضر به بسیاری از شناخته شده به عنوان “لولیتا اکسپرس’ به عنوان آن را گفته پرواز به جزیره خصوصی اپستین در جزایر ویرجین که در آن گفته درگیر در رابطه جنسی با افراد زیر سن قانونی.

همچنین در rt.com هیلاری خندق pantsuits برای Covid صورت-ماسک را با یک پیام است که بلافاصله MEMED به مرگ با یادآوری از رسوایی

جدید Netflix مستند شامل مصاحبه با یک کارگر سابق برای اپستاین استیو Scully است که تایید می کند دیدن کلینتون با اپستاین در این جزیره است. ویرجینیا Giuffre که متهم اپستاین و ماکسول از وادار کردن او به داشتن رابطه جنسی با شاهزاده اندرو نیز شاهد کلینتون در این جزیره هر چند گفت که او نمی بینم او را از انجام هر کاری نامناسب با افراد زیر سن قانونی.

با توجه به کتاب جدید هر چند کلینتون نگهداری یک رابطه نزدیک با اپستاین فقط برای انجام امر با Ghislaine ماکسول یک شخص مقتدر در جامعه است که متهم از گرداندن مراکز فساد افراد زیر سن قانونی برای این جزیره است.

“[لایحه] و Ghislaine گرفتن آن در” یک منبع ناشناس که بنا به گزارش شاهد این امر گفت: نویسندگان — گودمن یک خبرنگار تحقیقی به صورت رایگان چراغ و Halper است که یک ویرایشگر برای Drudge Report — با توجه به گزیده ای منتشر شده توسط نیویورک پست. “همین دلیل است که او در اطراف Epstein – با او باشد.”

کلینتون و ماکسول در واقع خال خال با هم در موارد متعدد از جمله در یک شام خصوصی در نیویورک رستوران Nello در سال 2002 و در رویدادهای خیریه برای بنیاد کلینتون و, Clinton Global Initiative.

ماکسول حتی گزارش حضور چلسی کلینتون عروسی در سال 2010.

همچنین در rt.com لولیتا Island Part 2? اف بی آی حمله نیویورک HQ مد مغول از شاهزاده اندرو در قاچاق جنسی پروب

کلینتون سخنگوی فرشته Urena رد امر اتهام lobbed کلینتون گفت: “این یک دروغ است دروغ ها فردا و آن را دروغ سال از هم اکنون.”

ماکسول شده حامل تحت بررسی توسط اف بی آی از سال گذشته برای درگیری او با اپستاین. او در حال حاضر تحت پیگرد اپستین و مستغلات برای هزینه های قانونی ناشی از اتصال خود را به اواخر سرمایه.

هر چند کتاب جدید و همچنین Netflix, مستند, وزن به این استدلال که کلینتون بود نه به همان جرم به عنوان Epstein – که او ادعا می کند او تا به حال نه دیده می شود در یک دهه زمانی که او دستگیر شد – آن است که هنوز هم تنها آخرین بد نگاه برای رئیس جمهور سابق که در سمت چپ اتاق زیر رسوا امر با Monica Lewinsky.

پس از کلینتون بوده است متهم به سوء رفتار جنسی با زنان متعدد از جمله Juanita Broaddrick که ادعای او مورد تجاوز او در ’70s.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de