Bikers cowboys & رقص: اعتراض ما ضربه خیابان جورج فلوید در راهپیمایی مسالمت آمیز (عکس)

هزاران نفر از مردم به خیابان از شهرستانها به عنوان اعتراض به خشونت پلیس برانگیخته و با کشتن جورج فلوید در طول بازداشت خود رویکرد علامت 2 هفته.

در مقایسه با تظاهرات پیش از آخر هفته که اغلب فرود به هرج و مرج و شورش و خدشه دار شد غارت تظاهرات در بعد از ظهر یکشنبه – از جمله عمده Black Lives Matter تظاهرات در واشنگتن و نیویورک – حادثه اقدام است.

ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد DC معترضان راهپیمایی از Dupont Circle به این منطقه در نزدیکی پارک لافایت که در آن صدها نفر از پهن خود را بر روی زمین در یک “مردن.”

معترضان نه می تواند حرکت کند به پارک لافایت واقع به طور مستقیم در مقابل کاخ سفید به دلیل آن ورودی بودند حصار در اوایل این هفته پس از تظاهر کنندگان مخدوش دیوار و یک بنای تاریخی در داخل پارک با نقاشی های دیواری. دیوار شد و پس از آن گچ بری با نشانه هایی در حمایت از نژادی عدالت است.

قابل ملاحظه جمعیت جمع آوری شده در اطراف بخشی از 16th Street, به تازگی تغییر نام توسط واشنگتن شهردار موریل E. مرورگر به “Black Lives Matter پلازا.” Bowser خود شده است به طور فعال شرکت در تظاهرات. جمعیت شعار می دادند “Black Lives Matter” و “می گویند نام خود را.”

هزاران نفر از معترضان رفتند به میدان تایمز در شهر نیویورک در روز یکشنبه. آنها مطرح مشت خود با اشاره به جورج فلوید گزارشی که به مرگ خفه تحت یک افسر پلیس را به زانو در مینیاپولیس, مینه سوتا به عنوان “مردی که جهان را تغییر داد.”

در کامپتون جنوب لس آنجلس تظاهرات تا به حال یک حزب عطر و طعم به آنها با اسب سوار معترضان و دوچرخه سواران پیوستن به “بیچاره” که دیدم تظاهرکنندگان راهپیمایی و از دروازه Towne مرکز به مارتین لوتر کینگ جونیور بنای تاریخی در نزدیکی شهرستان سالن.

صفوف که شبیه یک کارناوال بیش از هر چیز منجر شد توسط دوچرخه سواران با اسب سوار معترضان پوشیدن کلاه کابوی mingling با جمعیت است.

بداهتا رقص شکست به عنوان مردم در راهپیمایی.

این کامپتون تجمع افتخار چندین مشاهیر در حضور و غیاب از جمله Houston Rockets, بازی بسکتبال, بازیکن, راسل وستبروک و سن آنتونیو اسپرز بال DeMar DeRozan.

وستبروک یک لانگ بیچ کالیفرنیا بومی حتی در زمان به بداهه مرحله به آدرس جمعیت است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de