بزرگترین نگرانی در حال حاضر مردم در حال مرگ از گرسنگی’: پاکستان خواستار برقراری coronavirus بسته امداد برای کشورهای در حال توسعه

و اشاره کرد که اسلام آباد به عنوان بسیاری از کشورهای در حال توسعه است که در مواجهه با یک معضل یا از دست دادن مردم به گرسنگی از مستندات و یا اجازه دادن به این ویروس ستمگري جمعیت پاکستان عمران خان خواست به راه اندازی یک جهانی صندوق امداد.

خان ساخته شده است درخواست تجدید نظر به رهبران جهان, جهانی, موسسات مالی و دبیر کل سازمان ملل متحد “به خندق یک بسته محرک اقتصادی برای کشورهای در حال توسعه برای کمک به آنها را از طریق این رکود اقتصادی” در روز یکشنبه به عنوان تعدادی از Covid-19 نفر در کشور رسیده 5,230 با 91 مرگ و میر.

همچنین در rt.com پاکستانی مشاجره بر اجراي Covid-19 مستند پس از مجرم مجبور به انجام چمباتمه در خیابان (عکس)

PM برجسته شکاف درآمد بین خوبی برای کشورهای توسعه یافته است که ممکن است تزریق یکجا به اقتصاد خود تحت فشار با توجه به مستندات و جهان در حال توسعه است که به طور موثر به دام افتاده بین یک سنگ و یک محل سخت با آن کمبود منابع.

در حالی که در کشورهای توسعه یافته اصلی معضل است حاوی coronavirus از طریق مستندات و سپس برخورد با تاثیر اقتصادی…در جهان در حال توسعه به غیر از حاوی ویروس و مقابله با بحران اقتصادی بزرگترین نگرانی در حال حاضر مردم در حال مرگ از گرسنگی

پاکستان است که به برخی از 220 میلیون نفر قادر به صدور یک بسته امداد به ارزش 8 میلیارد دلار در بیماری است که می توان آن را بیشتر گسترش یافته که منابع بیشتری در دست دارد. خان به خود جلب کرد یک مقایسه بین آنچه Islambad ارائه شده بود و یک ماموت 2 تریلیون دلار به ما coronavirus امداد لایحه و همچنین به همان اندازه سخاوتمندانه امداد قصد دارد در اروپا نیروگاه آلمان و ژاپن.

پاکستان از سوی دیگر مواجه است غیر ممکن است انتخاب “و نه انتخاب گرسنگی از مستند یا coronavirus” خان گفت. با این استدلال که جهان عنوان شده است به یک “رکود بدتر از رکود بزرگ” از ظ گفت که گسترش ویروس در مقیاس جهانی نمی تواند متوقف شود و بدون “قوی هماهنگ و به خوبی گردد واکنش جهانی.”

از شیوع کروناویروس در پاکستان نقل مکان کرد و به سرعت پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در کویته واقع در جنوب غربی استان بلوچستان در ماه گذشته. این کشور مواجه شده است و کمبود تجهیزات حفاظتی و ماسک. عدم دنده موجب درگیری بین پزشکان و پلیس در کویته در هفته گذشته که منجر به ده ها تن از متخصصان پزشکی دستگیر شدن.

همچنین در rt.com سازمان دیده بان پلیس پاکستان پزشکان در طول گرم در اعتراض به عدم دنده محافظ در میان خروش در Covid-19

در علاوه بر این به در تماس با جامعه بین المللی به تراشه در پاکستان نیز درخواست کمک از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) است که به نظر اضافی وام به مبلغ 1.4 میلیارد دلار به پاکستان در مارس 16.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de