‘بزرگتر و badder’: Donald Cerrone ارتقاء ‘BMF در مرتع پرورش احشام شامل نام تجاری جدید مسیر مسابقه (تصویری)

UFC ستاره Donald Cerrone همیشه led چیزی از سفید بند انگشت وجود و جنگنده با نام مستعار “کابوی” است بسیار نگه داشته تا این موضوع با ایجاد یک نژاد-آهنگ جدید مکزیک ملک لقب ‘BMF تگزاس’.

Cerrone مشهور 40 هکتار ملک واقع شده در اعماق بیابان نیومکزیکو و خریداری شد توسط UFC جانباز زمانی که او به این منطقه از کلرادو. هدف خود را: برای پیدا کردن یک جدا شده محل که در آن او به عنوان قرار دادن آن او می تواند “دوچرخه سوار اسب شلیک اسلحه.”

همچنین در rt.com ‘دونالد نشان داد تا کابوی وجود ندارد’: Cerrone توضیح می دهد 40-شکست دوم به Conor McGregor (تصویری)

مزرعه همراه با اندازه کامل آموزش MMA تسهیلات است که ویژگی های UFC قفس کیسه های سنگین و یک میزبان از دیگر تجهیزات آموزشی. اما این تسهیلات در حال حاضر می آید با ویژگی های جدید طراحی شده برای کمک به UFC جمعیت pleaser منفجر کردن برخی از بخار بین اردوگاه های آموزشی.

جدید مسیر مسابقه که طراحی شده توسط آهنگ ساز سانی Leonti ویژگی های متعدد و جهش ها و اشکال جدید در محور Cerrone اموال.

UFC طرفداران هر چند خواهد بود و امیدوار است که Cerrone شاهد اقدامات ایمنی مناسب در مسیر پس قبلا گفتن رسانه ای است که او تقریبا مرده در سه نوبت جداگانه با توجه به برخی از خطرناک تر, سرگرمی.

در سال 2006 Cerrone دچار آسیب جدی در یک مسابقه موتور سیکلت زمانی که او کنترل خود را از دست دوچرخه و برخورد با فرمان.

این حادثه به طور موثر disemboweled Cerrone بود که پس از آن با عجله به بیمارستان برای صرفه جویی در زندگی عمل جراحی است. بخشی از روده برداشته شد در روش پزشکی.

شش سال بعد او دچار عود از این حادثه بود که آن را در بر داشت که معده اش نقل مکان کرده بود در اطراف خود باقی مانده روده باعث ناراحتی جدی. پس از درمان بیشتر او پاک به رزومه کاری خود را مبارزه با حرفه ای که در آن او به ضرب و شتم جرمی Stephens با تصمیم دو هفته بعد.

در حادثه ای دیگر Cerrone باقی مانده بود با یک لگن شکسته و شکسته پا پس از او سقوط کرد و 40 فوت در حالی که سنگ نوردی.

در سال 2016 از 10 سال بعد از نزدیکی کشنده موتور تصادف Cerrone نزدیک ملاقات ساز خود را یک بار دیگر زمانی که او تجربه نشت در تجهیزات غواصی در حالی که 60ft در زیر سطح.

آسیب های ناشی از Cerrone به شیرجه رفتن به پایین از یک دریاچه به عنوان wetsuit خود را با آب و آب گرفتگی. او فرار توسط خزنده از بستر دریاچه به ساحل تحت فشار آب.

فوق العاده Cerrone مواجه دیگری نزدیک به مرگ تجربه فقط چند سال بعد پس از او از دست رفته در زیر آب غارنوردی اعزامی بود و تنها ذخیره شده توسط یک سری از شانس انتخاب که در آن او تا به حال به ‘guess’ راه خود را به بیرون از غار سیستم خود را به عنوان تامین اکسیژن کاهش یافته است.

بنابراین با توجه Cerrone جای تاسف تاریخچه وقتی که می آید به ایمنی شخصی طرفداران خواهد بود و امیدوار است که “کابوی” می پوشد کلاه ایمنی حداقل در حالی که او در مسابقه در اطراف مزرعه خود را با ویژگی های جدید.

همچنین در rt.com Conor McGregor له Donald Cerrone در فقط 40 ثانیه در UFC 246

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de