بزرگ شرکت های فن آوری انصراف از کنوانسیون بیش از coronavirus نگرانی اما کسب و کارهای کوچک صدمه دیده ترین

کسب و کارهای کوچک غذا برای کنوانسیون ها و تجارت را نشان می دهد احساس تنگنا به عنوان عمده شرکت های فن آوری در حال لغو و یا به تعویق انداختن رویداد خود را برنامه به دلیل ترس از گسترش coronavirus.

بیش از یک دوجین بزرگ با تکنولوژی سازمان را هم به تعویق افتاد لغو و یا تغییر خود را به کنوانسیون مبتنی بر وب حوادث به گفته ZDNet.

Facebook لغو آن در کنفرانس توسعه دهندگان F8 بود که به جای برنامه ریزی شده در ماه مه در سن خوزه ، گوگل در حال تبدیل آن سان فرانسیسکو مبتنی بر Cloud بعدی کنوانسیون به یک آنلاین-تنها رویداد و لغو Google I/O بزرگترین کنفرانس توسعه نیز برنامه ریزی شده است.

همچنین در rt.com از لباس به کاندوم: Coronavirus تهدید جهانی مصرف در راه شما هرگز نمی دانستند امکان پذیر شد

هر دو Facebook و توییتر کشیده اند از رسانه های تعاملی SXSW کنوانسیون در Austin, تگزاس بیش از نگرانی های بهداشتی.

تجارت نشان می دهد صنعت در ایالات متحده حساب برای بیش از 1 تریلیون دلار از هزینه های مستقیم برای چیزهایی مانند اجاره محل پرداخت سخنرانان مهمان تظاهرات محصول, کالا, و, امنیت, با توجه به یک سال 2017 مطالعه است.

این صنعت در حال حاضر گرفته شده 500 میلیون دلار از دست دادن بیش از coronavirus با حمایت از فروشندگان و مهمان نوازی شرکت بزرگترین ضربه کارشناسان گفته Recode.

آن را مختل اکوسیستم های پشتیبانی شده توسط این نمايشگاه و کنفرانس ها” استاد نیک Vyas از USC مارشال مدرسه کسب و کار پیش بینی شده در مصاحبه با لس آنجلس تایمز.

در حالی که ما در حال حاضر شنیده می شود که چگونه شیوع کروناویروس تحت تاثیر بازارهای عمومی ما در حال شروع به دیدن این اثر قطره به [کسب و کار کوچک] جامعه,” Veem مدیر عامل مروان Forzley گفت: کسب و کار کوچک روند. “کسب و کارهای کوچک مبارزه با اثر موج دار شدن از coronavirus نیاز به پیدا کردن فرصت هایی را برای کاهش خطر محافظت از جریان نقدی و به طور بالقوه پیدا کردن تامین کنندگان جدید به کار دوباره زنجیره تامین خود را.

فروشندگان مواد غذایی و تدارکات را تحت پوشش خدمات تبلیغ و شرکت به دنبال معرفی محصولات یا خدمات خود را به مخاطبان گسترده تر از همه ایستاده به از دست دادن از لغو.

برخی از کنوانسیون ها انتخاب به جلو حرکت کند اما. حتی پس از از دست دادن توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی به عنوان سخنران اصلی, SXSW خواهد رفت جلوتر با آن نه روز کنفرانس در آستین.

همچنین در rt.com اقتصاد ایالات متحده می تواند یک آمار واقعی با توجه به کروناویروس وحشت – سرمقاله مدیر موسسه تحقیقات می گوید رونق مجسمه نیم تنه

سیاتل محبوب کتاب های کمیک کنوانسیون شهر زمرد باهم که تا به حال بیش از 90 ، 000 بازدید کننده در سال 2019 نیز تصمیم به حرکت به جلو با این رویداد سه روزه – با وجود این شهرستان که در کانون بزرگترین coronavirus شیوع و مرگ و میر ثبت شده تا کنون.

سازمان امیدوار کننده شرکت کنندگان بالقوه است که وجود دارد خواهد بود “افزایش تمیز کردن و مایع در سراسر نشان می دهد.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im