‘اشتباه بزرگ’: ایتالیا انفجار رئیس کمیسیون اروپا می گوید: اروپا باید بزرگ “طرح مارشال” به نبرد بحران همه گیر

ایتالیا با وزیر اقتصاد است برخورد با کمیسیون اروپا رئیس Ursula von der Leyen پس از او گفت که اتحادیه اروپا در حال برنامه ریزی برای موضوع ‘کرونا اوراق قرضه’ برای کمک به کشورهای نابود Covid-19.

“رئیس کمیسیون عبارت بودند از یک اشتباه و من متاسفم که او از آنها ساخته شده,” , ایتالیایی, وزیر اقتصاد روبرتو Gualtieri خبرنگاران در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه تاکید کرد که اروپا باید “یک طرح مارشال” برای حفظ اقتصاد خود را شناور.

تاریخی مارشال طرح عظیم به رهبری آمریکا اقتصادی بسته کمک به بازسازی اروپای غربی پس از ویرانی جنگ جهانی دوم. ایتالیا پیشنهاد کرد که بروکسل مسئله به اصطلاح “تاج اوراق قرضه’ مشترک ابزار بدهی با هدف بودجه در پاسخ به Covid-19 همه گیر ساخته شده است که قابل توجه دندانه در اروپا اقتصاد با وادار کردن کسب و کار را تعطیل با توجه به اقدامات قرنطینه.

در مصاحبه با DPA, von der Leyen نکرد ایده ‘کرونا اوراق قرضه اما گفت که آنها “نه طرح” اتحادیه اروپا مشغول به کار بود. “کلمه تاج اوراق قرضه است که در واقع فقط یک شعار,” او گفت:. این گزینه به همین اخراج توسط آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که گفت که ایجاد ‘کرونا اوراق قرضه بود “نه… این دیدگاه تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا.”

همچنین در rt.com جهانی Covid-19 کشته و بیش از 30000 با دو سوم در اروپا – خبرگزاری فرانسه

Von der Leyen کلمات مطرح شده برخی ابرو نه تنها در رم اما در داخل پارلمان اروپا که رهبر دیوید Sassoli بلافاصله پرسید: رئیس کمیسیون اروپا به روشن شدن موضع خود.

ایتالیا بوده و در سخت ترین ضربه از coronavirus در درون اتحادیه اروپا با نزدیک به 92,500 موارد تایید شده و بیش از 10 ، 000 مرگ و میر. روز شنبه نخست وزیر جوزپه کونته رونمایی €4.3 میلیارد دلار ($4.79 میلیارد دلار) بسته محرک برای کمک به مقامات محلی و شهروندان به طور منظم برای زنده ماندن از طریق این بیماری همه گیر.

بانک مرکزی اروپا (ECB) به نوبه خود متعهد به صرف €750 میلیارد دلار ($836.2 میلیارد دلار) در باند خرید. مقامات در ایتالیا و اسپانیا است که در دوم-سخت ترین ضربه اتحادیه اروپا ملت اصرار داشت که بیشتر روش های معمول مورد نیاز است.

“این یک بحران است که بر تمام اتحادیه اروپا. ما نیاز به بیان یک گراند مارشال طرح بازسازی” نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: هفته گذشته پس از بانک مرکزی اروپا طرح منتشر شد.

همچنین در rt.com اقتصاد جهان وارد رکود ‘به عنوان بد یا بدتر’ از بحران مالی جهانی – رئیس صندوق بین المللی پول

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de