‘بزرگ گذشت توسط اجداد ما’: وزیر اطلاعات می گوید مسلمانان باید ‘فرستاده شده به پاکستان’ & هندوها عودت در سال 1947

یک وزیر شناخته شده برای آتشین و التهابی شعارهای اعلام کرده است که هند را مسلمانان باید به پاکستان حمل می شود در زمان پارتیشن در سال 1947 استدلال این حرکت می توانست کشور را نجات داد بسیاری از مشکلات است.

بحث نظر آمد از Giriraj سینگ وزیر دامداری و لبنیات و شیلات در طول یک آدرس های اخیر در پورنیا. او پیشنهاد کرد که ناآرامی های گسترده بیش از دو ستیز قوانین شهروندی متمم قانون (CAA) و یک پیشنهاد ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) – می توانست اجتناب شده بود مسلمانان هند تبعید شده به پاکستان زمانی که این کشور تقسیم شد و از حال و روز هند است.

“از آن زمان به خودمان متعهد به ملت است. قبل از سال 1947 [محمد علی] جناح تحت فشار قرار دادند برای یک کشور اسلامی. آن بود که گذشت توسط اجداد ما است که ما در حال پرداخت قیمت برای” سینگ گفت.

اگر در آن زمان برادران مسلمان فرستاده شده بود وجود دارد و مسلمانان به ارمغان آورد در اینجا ما نمی خواهد در این وضعیت. اگر [سرخپوستان آزار و اذیت در خارج از کشور] دریافت نمی پناهگاه در اینجا که در آن آنها بروید ؟

هیچ غریبه ای به پر باد سخنرانی سینگ اخیرا احضار حاکم BJP ملی رئیس جمهور Jagat Prakash Nadda پس از او دارای برچسب اسلامی حوزه علمیه در اوتار پرادش یک “سرچشمه تروریسم” اگر ملامت ظاهرا جلوگیری از وزیر.

همچنین در rt.com سیاستمدار هند خواستار ممنوعیت برقع ادعا ‘تروریست ها’ استفاده از آنها برای پنهان کردن از پلیس

گذشت در اواخر سال گذشته کا هموار یک مسیر به شهروندی برای اقلیت های مذهبی در مواجهه با آزار و اذیت در پاکستان و بنگلادش با این حال از آنجا که هر سه کشور با اکثریت مسلمان این لایحه اعمال نمی شود که ایمان ، منتقدان تلقی قانون, تبعیض آمیز و خلاف هند سکولار ارزش با پیوستن به هزاران نفر در سراسر کشور تظاهرات برای مخالفت با آن. دولت برای آن استدلال می کند این قانون منحصرا در نظر گرفته شده برای اقلیت ها و مسلمانان هنوز هم می تواند درخواست برای تابعیت هندی به معنای دیگر.

این NRC هنوز به اثر می آیند در سراسر کشور – در حال حاضر در حال اجرا تنها در ایالت آسام – اما آیا ایجاد یک پایگاه داده برای تمام شهروندان هند. مانند کا مخالفان اصرار دارند قانون را به طور نامتناسبی تحت تاثیر مسلمانان به طور موثر سلب آنها از تابعیت اگر آنها قادر به تولید برخی از اسناد با این حال حامیان استدلال می کنند که اندازه گیری است و صرفا تلاش برای جلوگیری مهاجرت غیر قانونی.

همچنین در rt.com هرج و مرج در مجلس به عنوان مخالف شعارهای ضد کا شعار مراحل اعتصاب در اعتراض

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی