‘بزرگ د*ck ریک!’ گلف آس Rickie فاولر غرق زدن توپ به عنوان جمعیت serenades او را با X-rated شعار در آریزونا (تصویری)

گلف است که معمولا ورزش که در آن جمعیت ادب و تن مسکوت هستند و شرط لازم اما در Waste Management Phoenix باز در اسکاتسدیل, آریزونا, اوضاع کمی متفاوت برای گلف استار Rickie Fowler.

بسیار محبوب آمریکایی وارد 16th, توپ را روی گوه به تشویق بسیار خشن جمعیت قبل از pinging خود توپ را روی گوه شات را در عرض چند متری از پین.

آن را به سمت چپ فاولر با یک مشکل اواسط محدوده زدن توپ, اما او تا به حال حمایت از این گالری که مایل بودند او را به نزول آن است.

به عنوان فاولر وارد سبز و شروع به خط تا شات خود را به جمعیت سر به ترانه به عنوان آنها serenaded او را با شعارهای “BIG D*CK ریک! BIG D*CK ریک!”

همچنین در rt.com در داخل و خارج! بد بخت تایگر وودز را تکذیب کرد عقاب در PGA Tour پس از توپ پرش از چاله (تصویری)

معمولا, این نوع از چیزی که می خواهد به سرعت می میرند پایین با دیگر اعضای جمعیت اصرار بلندتر از اعضای این گالری به ساکت به طوری که بازیکن می تواند کنسانتره اما به جای فاولر مکث خود قرار دادن و آماده سازی motioned به جمعیت به عنوان اگر آنها را تشویق می کند.

خود موج استقبال شد با سر و صدا که پس از آن درگذشت و به او خطاب توپ. فاولر و سپس غرق توپ و جمعیت منفجر شد و یک بار دیگر.

فاولر داده شده است نام مستعار توسط طرفداران که اغلب به او به عنوان “Big D*ck ریک” اما برای برخی از دلیل طرفداران در اسکاتسدیل آریزونا همیشه آن را به سطوح جدید به عنوان آنها به طور مداوم شعار خود X-rated نام مستعار او به عنوان پیاده روی بین حفره های خود را در طول دور.

و او حتی به شوخی در مورد آن با خبرنگاران در طول سال گذشته مسابقات گفتن آنها “آن را در جریان بوده است برای چند سال در حال حاضر. آن را واقعا در حال رشد… نام من چیست!”

همچنین در rt.com ‘آن را غیر واقعی بود!’ مسلح به یک گلف باز بازدید سوراخ در یک در تور PGA (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de