هزینه تعمیر الیزابت برج که در خانه های معروف Big Ben بل افزایش یافته است £18.6 متر پس از کشف بمب آسیب و آزبست.

نیاز به پول بیشتر بود تنها کشف شده طی یک نظرسنجی از 177-year-old ساختار در مرکز لندن.

مجلس عوام کمیسیون گفت که “بسیار نا امید” است که هزینه افزایش یافته بود به £79.7 m.

بودجه جدید را به تایید حسابداری افسران پارلمان.

ایان Ailles مدیر کل مجلس عوام گفت: الیزابت برج مرمت – آغاز شد که در سال 2017 و برنامه ریزی شده است که در ادامه تا سال آینده – “تا به حال شده است پیچیده تر از ما می تواند پیش بینی کرده اند”.

او توضیح داد که آن را به حال نشده است ممکن است به درک “کامل میزان آسیب” تا زمانی که داربست بالا رفته بود و یک بررسی انجام شد.

این بررسی نشان داد:

  • پوسیدگی و آسیب به صدها نفر از کنده کاری های ظریف
  • آزبست در برج ناقوس کلیسا
  • استفاده گسترده از سمی سرب رنگ
  • شیشه های شکسته در ساعت صفحة
  • نیاز به یک متخصص clock متخصص

چهار ساعت صفحة در خارج از برج شامل مجموع 1,296 فردی قطعه شیشه ای که هر یک از آنها نیاز به جایگزین به عنوان بخشی از کار مرمت.

ساعت – که وزن آن 12 تن – از هم جدا شده و دور گرفته شده برای تعمیرات اساسی کامل.

و 700 سنگ تعمیرات مورد نیاز شده است – 300 بیش از برآورد اولیه – و هر قطعه از سنگ نیاز به زحمت recarved.

الیزابت برج است که اغلب به اشتباه به نام بن گردشگران و اهالی لندن به طور یکسان – اما دومی به نام تنها اشاره به بل که اشغال بخشی از آن است.

برج تنها دست آورد آن زمان نام داشتن قبلا به نام برج ساعت بود که آن را تغییر نام داد و به افتخار ملکه را به علامت خود را جشن الماس در سال 2012.

بیانیه ای از مجلس عوام کمیسیون گفت: “این بسیار نا امید کننده است به یاد بگیرند که الیزابت برج پروژه نیاز دارد و در عین حال بیشتر بودجه پس از موافقت اضافی £32 متر در سال 2017.

“ما درخواست اطلاعات بیشتر در مورد درس های آموخته شده از این تجربه و همچنین اطمینان داد که قوی تر برآورد آماده برای کار می کند از این طبیعت در آینده است.”

بزرگ بن حفاظت از پروژه بخشی از یک گسترده تر “بازسازی و نوسازی” برنامه برای حفظ کاخ وست مینستر که بخشی از آن تاریخ به 1099.

کسانی که گسترده تر کار آنقدر گسترده است که نمایندگان مجلس و همسالان را در چند مرحله نیاز به حرکت در خارج از ساختمان و کار در جای دیگر اجازه می دهد تا بازسازی انجام شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su