بایدن ورقه کردن در مورد در حال اجرا برای سنا به جای رئیس جمهور در آخرین اشتباه

صحبت کردن نقره در حالی که هدف برای طلا نیست بهترین ایده در طول نزدیک تماشا دموکراتیک نژاد اما معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن آیا درست است که تنزیل رتبه و جاه طلبی های سیاسی خود را از رئیس جمهور به… سناتور.

شناخته شده برای یک سری از gaffes که برخی از آنها شده اند نگران کننده مارک های عجیب و غریب بایدن تولید یک جدید در حالی که در تلاش برای برنده شدن همدلی عمومی در کارولینای جنوبی است. در حالی که باز بخشی از فوران مانند صدا معمولی خود را ارتقاء در بقیه مطرح بیش از چند ابرو.

“من جو بایدن من یک دموکرات نامزد برای این کشور ایالات متحده آمریکا. نگاه من اگر دوست دارید آنچه می بینید, کمک, اگر نه, رای گیری برای دیگر بایدن” او بانگ زد.

مردم در رسانه های اجتماعی به نظر می رسید گیج بایدن لغزش اما هیچ مفسر سعی در سرگرم کننده را از آن – گفتن انعکاس در کل مبارزات انتخاباتی. اکثر شهروندان معلوم شد که عمیقا در مورد وضعیت روانی در حالی که صرفنظر از برخی از آنچه به نام “سالمند آزاری است.”

“این است که فراتر از شرم آور در این نقطه است. دوستان و خانواده خود انجام می دهند او را زیانی بزرگ اجازه می دهد او را به طور مستمر یک احمق از خود در مبارزات انتخاباتی” یک کاربر اشاره کرد.

بایدن نسبتا خوبی قرار در برابر دیگر رقبای دموکرات مانند برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و پیت Buttigieg اما خود را بی شماری اشتباهات در ادامه به تحت الشعاع ریاست جمهوری خود را پیشنهاد داد.

سال گذشته سابق معاونت معروف را فراموش کرده باراک اوباما نام تماس او را “رئیس جمهور… رئیس من” به جای. مدت کوتاهی قبل از این که او رفت و به طول های بزرگ گفتن رسانه ها چگونه شاد او بود که در ورمونت در حالی که در واقع او در در نیوهمپشایر.

در یک زن و شوهر از موارد ممکن است پس از 2019 بایدن به نام سابق نخست وزیر بریتانیا ترزا ممکن است “مارگارت تاچر” – که او نیز یک حزب محافظه برتر اما وقت خود را در دفتر به پایان رسید دهه پیش.

گذشته از کلامی gaffes فیلم از بایدن ناشیانه خرناس کردن و خزنده کردن زنان و کودکان در واشنگتن حوادث انجام شده است دور برای سال, نه به ذکر است چندین زن که علنا او را متهم کرد از رفتار نامناسب.

همچنین در rt.com از دست دادن حافظه و یا دروغ گفتن ؟ جو بایدن را ثابت gaffes باید نگرانی دموکرات ها

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im