معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن تبدیل شده است حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری برای سال 2020 به ثمر رساند به اندازه کافی نمایندگان به امن نامزدی با وجود یک رشته از شرم آور gaffes و عمده حواس او را پرت از مسابقه.

همچنین در rt.com بایدن عذرخواهی برای گفتن black DJ او ‘ain’t سیاه’ اما حامیان او بودند در حال حاضر بهانه ای برای او

هر چند تعدادی از مسابقات باقی می ماند و در این سال های اولیه فصل بایدن رسیده آستانه برای حزب خود را از نامزدی در شب جمعه برنده شدن پشتیبانی از 1,993 نمایندگان با توجه به آسوشیتد پرس.“این یک افتخار برای رقابت در کنار یکی از با استعداد ترین گروه از نامزدهای حزب دموکرات تا کنون به میدان فرستاد و من با افتخار می گویند که ما در حال رفتن به این انتخابات متحد حزب” او در بیانیه ای گفت.

آینده پیش رو که قبلا شلوغ دموکراتیک زمینه بایدن موفق به امن نامزدی در چهره های بی شماری faux pas, اخیرا گفتن یک آفریقایی-آمریکایی رادیو میزبان است که “شما نمی سیاه” پس از DJ گفت که او تا به حال طولانی سوال در مورد نامزدی خود را.

پیروزی نیز می آید در میان Covid-19 همه گیر است که تا حد زیادی مجبور بایدن از چشم های عمومی که به جای آن ساخته شده است که تعدادی از درهم و برهم حضور آنلاین از موقت استودیو در دلاور صفحه اصلی. در بالا از بحران بهداشت و درمان در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس را نیز تحت الشعاع قرار, آینده, انتخابات, جدا کردن صندلی 2020 مسابقه به ظاهر مسئله جزئی در میان دیگر ملی و جهانی و نگرانی است.

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de