جو بایدن به آسانی شکست داد ورمونت سناتور برنی ساندرز در فلوریدا اولیه رای راه رفتن دور با حداقل 130 نمایندگان و یک فمن در رای مردم. او به احتمال زیاد ایلینوی و همچنین بر اساس پیش بینی.

با بیش از 91 درصد از نتایج گزارش شده در فلوریدا در سه شنبه شب بایدن سر و صدا پیروزی چپ او دو بار به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان سوسیالیستی بی باک و بیش از 61 درصد از رای مردمی بیشتر حفاری خود را در مقابل دونده وضعیت.

در ایلینوی با بیش از یک سوم از آرای شمارش بایدن امن منجر قوی بیش از ساندرز در حال حاضر با توجه 93 نمایندگان به سناتور 46 همراه با بیش از 58 درصد از رای مردم.

در حالی که آریزونا تنها گزارش 6 درصد از نتایج آن بایدن است که منجر ساندرز نیز وجود دارد البته با یک کوچکتر شکاف بین این دو است.

همچنین در rt.com شرکت های هواپیمایی و مهمان نوازی و سرگرمی: چگونه بسیاری از کسب و کار خواهد مرد در سخت ترین ضربه صنایع طول Covid-19 بحران ؟

دموکراتیک اولیه مسابقات آمده به عنوان کشور عمیقا پریشان مواج coronavirus همه گیر آوردن خیلی از جهان با انتخابات در تلاش برای آن را به توییتر top 10 و روند غیر طبیعی پایین رای دهندگان سوئیچ گزارش شده در هر دو کشور. در حالی که در ایلینوی فلوریدا و آریزونا رفتم جلو با مقدماتی در شنبه اوهایو بود ناگهان به تعویق افتاد, در تلاش برای جلوگیری از حرکت سریع بیماری است. به عنوان رای دهندگان آمار انتخابات فلوریدا تایید در مجموع 216 مورد از این ویروس در ایالت ایلینوی در حالی که داوطلب خدمت سربازی گارد ملی برای کمک به مدیریت شیوع.

در ضمن هاوایی کنگره Tulsi Gabbard که با وجود کم رای گیری شماره های باقی مانده در مسابقه برنده تنها کسری از یک درصد از آرای مردمی در هر دو حالت صفر و نمایندگان.

هر چند او کاهش یافته و از نژاد پس از ملال انگیز نشان در سه شنبه سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ موفق به گرفتن دور سوم پشت بایدن و ساندرز در فلوریدا با تشکر از اوایل آراء برنده بیش از 8 درصد از دولت رای بدهند. در ایالت ایلینوی در ضمن او گل چهارم اما تقریبا با هموطنان ترک تحصیل الیزابت وارن با بیش از 9000 رای یا 1.4 درصد از کل است.

همچنین در rt.com ‘به سی ان ان تماس با او بیگانه ، بایدن می گوید Covid-19 است مانند “حمله از خارج از کشور’ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود ناودان برای ‘خارجی ویروس’

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im