جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری صادر کرده است یک هشدار به رسانه ها هشدار روزنامه نگاران در برابر گسترش آنچه که او به نام “افشا” نظریه مورد بحث نقش در اوکراین دادستان خارج از دفتر.

در این یادداشت اولین گزارش ان بی سی نیوز بایدن انتخاباتی متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از “گسترش مخرب و قطعی افشا و خنثی تئوری توطئه” که سابق معاونت مشغول تخلف زمانی که او تحت فشار اوکراین به آتش سابق دادستان کل ویکتور Shokin.

بایدن قبلا bragged در مورد نقش خود در داشتن Shokin اخراج حتی اعتراف در دوربین است که او ارائه اولتیماتوم به مقامات اوکراین, تهدید به خودداری از یک میلیارد دلار وام تضمین مگر اینکه دادستان داده شد بوت. آن پدید آمده بعد از آن که بایدن را پسر خود شکارچی شنبه در هیئت Burisma شرکت انرژی که Shokin تا به حال بررسی شده است برای فساد.

این یادداشت با عنوان “غیر معمول” توسط NBC News خواسته است که “هر رسانه ای سازمان ارجاع گزارش و یا تکرار” ادعا می کند که بایدن درگیر در تخلف “دولت باید به وضوح و روشنی است که آنها شده اند بی اعتبار و افشا و خنثی توسط منابع معتبر.”

این یادداشت دستور روزنامه نگاران آن است که “کافی” می گویند اتهامات علیه نامزد حزب دموکرات در حال “بی اساس.” آنها باید به خوانندگان وجود کوهی از شواهد و مدارک است که debunks آنها آن را می گوید. هر روزنامه نگاران و رسانه های سازمان عدم پایبندی به بایدن استانداردهای در گزارش خود بر خود و خانواده خود را’ فعالیت های در اوکراین متهم کرد و از “قصور.”

این یادداشت می آید به عنوان خواهان تماس برای هانتر بایدن به شهادت طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قریب الوقوع سنا استیضاح محاکمه. تهمت بود استیضاح ماه گذشته توسط مجلس نمایندگان برای “سوء استفاده از قدرت” و “انسداد کنگره” مربوط به ادعا ادعا می کنند که او نکردن کمک از اوکراین در تلاش برای نیروی رسیدگی به یمن و درگیری با Burisma و نقش او در Shokin را شلیک.

حتی اگر بایدن ادعا می کنند که او انگیزه خود را در Burisma مدیره زمانی که او اصرار بر Shokin را اخراج درست است او در حال حاضر علنا اعتراف به تهدید به خودداری از اوکراین مگر اینکه مقامات انجام مناقصه خود را — که تا حدودی جالب اینجاست که دقیقا چه دموکرات استیضاح برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته.

یک کمپین که بایدن را یادداشت است که از برنی ساندرز که به دست آورده است انتقاد از سمت چپ برای تماس بایدن “فاسد” در یک حمله آگهی. در میان منتقدان بود لیبرال اقتصاددان پل کروگمن.

مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه در سنا است به پا زدن کردن این هفته و اخراج شده است توسط تیم حقوقی خود را به عنوان یک “بسیار حزبی و بی پروا وسواس” مهندسی توسط دموکرات ها که می خواهند او را به پایین پرتاب شد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی