بایدن عذرخواهی برای گفتن black DJ او ‘ain’t سیاه’ اما حامیان او بودند در حال حاضر بهانه ای برای او

جو بایدن است عذرخواهی برای بازجویی سیاهی از یک مجری رادیویی گفت: “نباید چنین بوده است یک wiseguy.” خود را زودتر به اظهارات باعث اعتراض اما سابق معاونت حامیان در حال حاضر پوشش برای او.

در یک مصاحبه رادیویی با ‘صبحانه باشگاه میزبان Charlamagne Tha خدا در صبح روز جمعه بایدن آشفته به نظر می رسد. پس از Charlamagne فشرده او را در یک لیست از مسائل نژادی او خواسته بایدن به بازگشت برای یکی دیگر از سوال قبل از ماه نوامبر گفت: “ما باید بیشتر سوالات.”

بایدن داشتن آشکارا به پایان خود افسار جامعی. “تو بیشتر است؟” او jibed. “خوب من به شما بگویم اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،”

همچنین در rt.com ‘You ain’t سیاه” اگر شما به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن بر من – جو بایدن به سیاه و سفید میزبان رادیو

ارز باعث اعتراض آنلاین با خیل سیاه دموکرات ستون در سمت معاون رئیس جمهور سابق. بایدن مطرح در بعد از ظهر جمعه به عذرخواهی می کنیم. پیوستن به یک کنفرانس تلفنی از رهبران کسب و کار, او گفت که او “باید نشده است بنابراین cavalier,” اضافه کردن “من همیشه گرفته آفریقایی جامعه برای اعطا شده است.”

“من نباید چنین بوده است عاقلانه مرد” او تکرار کرد. “هیچ کس نباید مجبور به رای دادن برای هر حزب خود را بر اساس نژاد و دین خود را خود را در پس زمینه.”

قبل از بایدن عذرخواهی کرد او در حال حاضر یک میزبان از متحدان در رسانه ها توضیح دور نژادی خود حذف. مقدار زیادی از مفسران شد gobsmacked توسط خود “you ain’t سیاه” فوران اما در واشنگتن پست مقاله نویس Jonathan Capehart توضیح داده میشه چه بایدن گفت که “به وضوح یک شوخی است.”

Capehart دقیقا نمی ارائه مدرکی برای ادعای خود اما تکرار بایدن قبلی اظهارات در کار خود را به صورت سیاه و سفید جامعه به باطل خود را انفجار.

نیز بایدن, مشاور Symone ساندرز است که سیاه به نام سخن گفتن “ریشخند” و دوباره مراجعه کننده به رئیس او ” رکورد در مسائل.

بایدن عذرخواهی نیست همه برنده بیش از. “نانو بیانیه امروز نشان دهنده متکبر و خارج از لمس نگرش پدرسالارانه سفید نامزد” Black Entertainment Television, موسس, Robert L. Johnson گفت. “او باید صرف بقیه از مبارزات انتخاباتی خود عذرخواهی برای هر فرد سیاه و سفید او ملاقات می کند.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de