بایدن متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از بودجه ‘فاسد recovery’ در جدید عجیب مقهور تصویری

دموکراتیک ریاست جمهوری سناتور جو بایدن منتشر کرده است بطور غیر عادی و مرموز سر و صدا ویدئو افشاگری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “ویرانگر از هر چیز او را لمس,” دولت او مملو از cronyism و فساد است. گلدان دیدار با کتری…

این فقط یک ماده از بی کفایتی و یا تنبلی,” بایدن گفت: آرامش اگر slurring کلمات خود را کمی در یک “مجازی رالی” تصویری منتشر شده در روز پنج شنبه. “او می خواهد یک فاسد بهبود است.

او فکر می کند او سازنده است اما او یک ناوشکن از هر چیزی او تا به حال لمس. همه او را انجام داده است توخالی از آنچه واقعا مهم و سپس با کف دست زدن یک طلا ثبت نام در شل و ول پایه و اساس است.

بایدن ناودان رئیس جمهور برای اجازه دادن “متصل” شرکت های ممتاز دسترسی به Covid-19 امداد برنامه های برجسته کسب و کار’ غارت کسب و کار کوچک صندوق کمک مالی در خاص است.

اما تماس خود را برای مخاطبان به مقایسه تهمت اولین 35 ماه در دفتر رئیس جمهور سابق باراک اوباما طی 35 ماه حذف شده قابل موازی بین دو دولت. 2008 نجات وال استریت – در زمان بی سابقه انتقال ثروت به بانک ها که بسیاری احساس کردند باید مجازات برای تبدیل بازار به یک کازینو – محل تحت اوباما در سازمان دیده بان هر چند نجات قوانین خود را تصویب شد, در آخرین ماه از جورج دبلیو بوش در انتخابات ریاست جمهوری.

تصمیم اوباما برای ادامه برنامه هایش به نقطه اجازه می دهد مدیران سیتی گروپ به انتخاب بسیاری از دولت عمده بود سرنخ به فرهمند رئیس جمهور آرمانی که حامیان امید-و-تغییر قهرمان نمی شد همه چیز او به نظر می رسید.

همچنین در rt.com Banker-سنگین بایدن ‘کابینه نشت’ باعث خشم پژواک اوباما ‘سیتی گروپ کابینه’

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de