“بهترین سلاح در این سیاره’: مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید $3bn سلاح مقابله با دهلی نو در تجمع عظیم در هند

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرده است که یک پیش بینی 3 میلیارد دلار قرارداد با دهلی نو برای به دست آوردن ما ساخته هلیکوپتر نظامی نهایی خواهد شد در طول سفر خود به هند است. ایران نیز ذکر شده دیگر زمینه های همکاری.

هند است که در مراحل نهایی پاکسازی خرید 24 MH-60R Seahawk هلیکوپتر – و به نظر می رسد که این قرارداد به طور رسمی امضا در مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت امور خارجه مراجعه کنید. صحبت کردن به یک جمعیت بیش از 100000 در طول ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ تجمع در احمدآباد رئیس جمهور ایالات متحده گفت که او خوشحال به فروش دهلی نو “مطلق” بهترین هلیکوپتر در دسترس است. ابراز امید است که هند و ایالات متحده را تبدیل به “لیگ دفاع از شرکای” مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار است که کشور خود را تولید می کند “بهترین و زیبا ترین ترس تجهیزات نظامی در این سیاره است.”

او همچنین اشاره کرد که با وجود مذاکرات جاری در مورد هند خرید ضد هوایی و سیستم های مسلح و غیر مسلح هواپیماهای بدون سرنشین است.

همچنین در rt.com هنر معامله ؟ تهمت می بالد Facebook برتری بیش از مودی پیش از سفر هند به جوهر تجاری و فروش سلاح

جدید توافقنامه تجارت بین دو کشور نیز کنار گذاشته شده است اما تهمت وعده داده است که در نهایت دو طرف موافق در یک “معامله فوق العاده است که خوب و حتی عالی برای هر دو کشور ما.”

رئیس جمهور تهمت و گفت که او می خواهد برای دیدن بیشتر همکاری در اکتشاف فضا با دهلی نو است. هند در حال حاضر به دنبال کمک از دیگری فاصله قدرت – روسیه – آن را به عنوان فرستاده چهار نفر از آن فضانوردان برای آموزش به عنوان بخشی از آماده سازی برای اولین بار در کشور ماموریت سرنشین دار برنامه ریزی را در سال 2022. مغلوب ساختن پیشی جستن نقطه از Chandrayaan دوم ماه برنامه نشان می دهد او در تلاش است برای پیدا کردن یک تو رفتگی در دیوار برای ما میان هند به سرعت در حال توسعه پروژه های فضایی.

همچنین در rt.com روسیه شروع به آموزش خدمه برای هند 1st ماموریت فضایی سرنشین دار

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی