بهترین راه رفتن کردن KO من تا کنون دیده ام’: اومالی گسترش رکورد بدون شکست با وحشیانه دور اول KO کهنه Wineland در UFC 250

افزایش خروس وزن star ‘قند’ شان اومالی نگه اعتیاد به مواد مخدره قطار نورد در UFC 250 به عنوان او flatlined سابق WEC قهرمان ادی Wineland در کمتر از دو دقیقه با یک وحشی دست راست.

در این رویداد که در محل UFC Apex تسهیلات در لاس وگاس به دلیل نگرانی های ایمنی در اطراف coronavirus همه گیر بسیار مهم شات بود scarily قابل شنیدن برای بینندگان تلویزیون به عنوان اومالی کردم این کار انجام می شود در دور اول است.

پیاده روی کردن KO به هیچ وجه چیز جدیدی به عنوان سنگین وزن قهرمان فرقه علامت شکار می تواند گواهی دادن به پس از چندین نمونه های خیره کننده, اما آنها کمتر فوق العاده زمانی که آنها رخ می دهد باعث UFC مفسر جو روگان روان “که بهترین راه رفتن کردن KO من تا کنون دیده ام.”

پیروزی می بیند اومالی کامل بهبود رکورد به یک شکست نخورده 12-0. در آخرین تفرج در ماه مارس او زدم جو Quinonez در UFC 248 و مطمئنا در حال حاضر به دنبال به سمت چالش هایی که در انتظار در پایان بالا از انباشته خروس وزن را بدست آورد.

صحبت کردن در یک پست-مبارزه رسانه scrum, ‘قند’ گفت: این شیوه از پیروزی دور بود از تعجب.

“آن را یک ماده از چند دقیقه از آغاز بل آن را یک ماده از زمان قبل از من ترک خورده او را با چیزی” گفت: اومالی.

“من دیگر از او و نه همیشه که دیگر اما زمانی که شما به همان سرعتی که من هستم و به عنوان دقیق که من هستم, من می خواهم به زمین برای اولین بار.”

مسلما یک حرکت نزولی برای اومالی او دیدنی ضربه فنی شد و همسان با کودی Garbrandt با ‘عشق’ حذف رافائل Assuncao با خیره کننده haymaker خود را در او باز گشت مبارزه با. هر دو مردان راه دور با $50,000 عملکرد شب پاداش برای تلاش های خود را.

همچنین در rt.com ‘تمیزترین KO شما همیشه خواهید دید’: Garbrandt FLATLINES Assuncao با ویرانگر buzzer-beater در UFC 250 (تصویری)

که پیروزی برای Garbrandt و در دور اول ارسال برای Aljamain استرلینگ بیش از Cory Sandhagen به معنی خروس وزن بخش است و در سلامت خوب است.

استرلینگ در حال حاضر مورد علاقه برای گرفتن یک شات در برنده رقابت بین افزایش روسی ستاره Petr یان و برزیل جانباز Jose Aldo که دانا سفید گفته خواهد شد و مسابقه به تازگی خالی عنوان در 135lbs را بدست آورد.

با کارایی که از اومالی هر چند او می تواند با اعتماد به نفس از یک نرم افزار در برخی از بخش hitters بزرگ هر چه زودتر به جای بعد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de