بهترین بهترین ها: اتمام این خیره کننده عکس های از ستاره های استرالیا, 2020

اپن استرالیا تحویل داده و دیدنی هفته تنیس به عنوان بهترین بازیکن در این سیاره نمایش مهارت های خود را در مسابقات گراند اسلم از سال 2020 است. اتمام بهترین عکس های مسابقات خود را در حلقه برجسته.

مسابقات مردان برنده شد نواک جوکوویچ که گسترش قابل توجه خود را 100% رکورد در استرالیا, فینال با این ادعا خود را هشتمین پیروزی از هشت فینال در ملبورن.

صربی ستاره صحنه خیره کننده fightback برای شکست Dominic Thiem در پنج مجموعه ای هیجان انگیز به عنوان او را شکست داد و در فرم اتریش 6-4, 4-6, 2-6, 6-3, 6-4 به پیروزی 17 گرند اسلم مسابقات است.

همچنین در rt.com جادوگر شهر از: جوکوویچ مراحل fightback به ضرب و شتم Thiem و رکورد پیروزی-گسترش هشتم استرالیا باز

اما در حالی که جوکوویچ برنده احساس ممکن است یک آشنا یک آن یک نام تجاری تجربه جدید برای زنان قهرمان به عنوان صوفیه Kenin مبارزه از یک مجموعه را به شکست دو زمان عمده برنده Garbine Muguruza اسپانیا و ادعای او اولین گرند اسلم عنوان.

همچنین در rt.com صوفیه Kenin: ما ستاره می پیوندد گروه جوان و روشن برندگان گرند اسلم را به شکل زنان تنیس برای دهه آینده

اما در حالی که جوکوویچ و Kenin شد نان از مسابقات در فینال بعد از مسابقات به عنوان یک کل تولید برخی از دیدنی عمل به عنوان بازیکن تمام راه را به پایین قرعه کشی تحویل برخی از به یاد ماندنی تنیس در استرالیا آفتاب.

اتمام بهترین عکس از مسابقات از طریق ویدئو بالا.

همچنین در rt.com جوکوویچ نشان میدهد که دوباره او تنیس را نهایی جنگجو – حتی اگر صرب بعید است که تا کنون دریافت احترام کامل او را با توجه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de