برنی ساندرز به ‘ارزیابی مبارزات انتخاباتی خود پس از موجی از اصلی ضرر و زیان

برنی ساندرز خواهد بود “گفتگو” با هواداران خود را به “ارزیابی” زنده ماندن مبارزات انتخاباتی خود پس از جو بایدن متصلب تا سه بزرگ اولیه برنده در آریزونا, و ایلینوی و فلوریدا.

بایدن جاروب هیئت مدیره در روز سه شنبه مقدماتی به طور قابل توجهی در حال گسترش خود را نماینده سرب بیش از ساندرز و ظاهر می شود به طور موثر از بین بردن ورمونت سناتور احتمال باز گشت.

سابق معاونت خرد ساندرز در فلوریدا منجر تقریبا 40 نقاط با اکثر حوزه گزارش. بایدن به حال به طور مشابه چشمگیر پیروزی در ایالت ایلینوی به پایان رسید و شب را با ادعای پیروزی در آریزونا.

همچنین در rt.com ‘به سی ان ان تماس با او بیگانه ، بایدن می گوید Covid-19 است مانند “حمله از خارج از کشور’ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود ناودان برای ‘خارجی ویروس’

در بیانیه ای که صبح روز چهارشنبه ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند گفت که نامزد خواهد بود “گفتگو با حامیان به ارزیابی خود کمپین” اما برای لحظه ای او متمرکز دولت در پاسخ به Covid-19 بحران و تضمین این که ما “طول می کشد مراقبت از کار مردم و آسیب پذیر.”

وجود دارد هیچ لکه های روشن برای ساندرز در سه شنبه شب: او trailed بایدن حدود 100 نماینده در فلوریدا به تنهایی و favorables میان Latinos موفق به ترجمه به نمایندگان در آریزونا است که یک جمعیت بزرگ اسپانیایی زبان. در نهایت بایدن گسترش داده و خود را نماینده سرب بیش از ساندرز به یک نقطه که در آن است به طور فزاینده ای محتمل برای ساندرز به گرفتن قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها است که انتظار می رود برگزار می شود در میلواکی ویسکانسین در اواسط ماه جولای.

ادامه مطلب

1

فولادوند همچنین پیشنهاد کرد که هر گونه تصمیم گیری را به حالت تعلیق مبارزات انتخاباتی خواهد بود نه با عجله و اشاره کرد که بعد اصلی مسابقه است “حداقل سه هفته به دور است.”

ساندرز اصلی منطق باقی مانده در مسابقه در حال حاضر ممکن است برای حفظ یک محل در بحث مرحله از جایی که او می تواند تلاش برای فشار بایدن به سمت چپ در سیاست. این پویا در حال حاضر موثر بوده است به یک حد خاص. فقط یک ساعت قبل از جفت آخرین مناظره بایدن اعلام کرد او در اتخاذ یک پیشنهاد برای حذف هزینه های کمک درسی برای کالج ها برای خانواده های با درآمد کمتر از $125,000.

هر چند محدود تر از ساندرز’ طرح برای از بین بردن شهریه و هزینه های دو و چهار-سال کالج عمومی برای دانش آموزان بدون در نظر گرفتن درآمد این حرکت نشان داد یک شاخه زیتون به ساندر جناح مترقی.

این احتمال وجود دارد که ساندرز و تیم او در حال حاضر آماده برای رالی دموکرات به یکی شدن در اطراف بایدن با توجه به گسترده تر با هدف شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de