برنی اکلستون می گوید او کشیده F1 از آفریقای جنوبی بیش نژادپرستانه قتل او به عنوان بازدید در پشت لوئیس همیلتون

برنی اکلستون نشان داده است که او را تهدید به بازداشت برای صرفه جویی در انسان از خشونت نژادی و حمله در یک مسابقه آخر هفته با راننده Jochen Rindt و اضافه کرد که “زندگی عادلانه نیست” در حالی که در پاسخ به “خوش شانس” لوئیس همیلتون.

رئیس بازنشسته فرمول یک گروه در پاسخ به همیلتون, کمیسیون – بدن ایجاد شده توسط قهرمان حاکم به شکستن نهادی “موانع” F1 قهرمان جهان مواجه شده است در طول کار خود را – با یادآوری حمله او شاهد یک راننده در یک شهروند سیاه پوست.

اکلستون که متهم شد که “نادان و بی سواد” توسط همیلتون پس از این ادعا که “سیاه مردم نژاد پرست تر مردم سفید”گفت که او تا به حال شده است در راه خود را به یک مسابقه با سابق فرمول یک ستاره Rindt هنگامی که او مجبور شد برای جلوگیری از راننده خود را از حمله به یک تماشاچی.

“یک فرد راه رفتن در جاده ها و راننده باز پنجره ماشین و با عصا ضربه زدن به فرد سیاه و سفید ساخته شده و او را به راه رفتن در کنار جاده” 89 ساله توضیح داد.

همچنین در rt.com هیچ ویاگرا مورد نیاز: Ex-F1 رئیس برنی اکلستون برنامه های بیشتر کودکان و نوجوانان به عنوان 89 سال را شریک می دهد تولد

“من فریاد به راننده ماشین را متوقف کند. Jochen و من کشیده راننده خارج و قرار دادن فرد سیاه و سفید در ماشین و سوار به جایی که آن را خوب برای ما جدید مسافری به خارج با خیال راحت.

“من نیمه توسط پلیس دستگیر شد. من توضیح داد که حقایق زندگی به آنها که آنها نمی خواهند درک کنند. این است که چگونه از آن بود. من تا به حال بسیاری از حوادث دیگر مانند این. زندگی عادلانه نیست. ما نیاز به آموزش نسل جوان.

“همانطور که برای من احساسات برای ما سیاه و سفید جامعه من کشیده F1 از آفریقای جنوبی پس از یک سفید آفریقای جنوبی کشته شدن یک روزنامه نگار به دلیل نظرات خود را.”

جایزه بزرگ در آفریقای جنوبی میزبانی 33 مسابقه بین سال های 1934 و 1993 قبل از Ecclestone عمل کرده است.

همیلتون شده است صریح حامی از زندگی ماده و خشمگین بود Ecclestone را در نظرات قبلی که شامل ابراز مخالفت فعالان از بین بردن مجسمه از چهره های مرتبط با تاریخی نژادپرستی.

“برنی است از ورزش و یک نسل مختلف اما این دقیقا همان چیزی اشتباه است” شش بار قهرمان نوشت: در Instagram.

“نادان و بی سواد نظرات نشان می دهد که ما تا چه حد ما به عنوان یک جامعه نیاز به رفتن قبل از برابری واقعی اتفاق می افتد.

“اگر کسی که اجرای این ورزش برای چندین دهه است از جمله عدم درک عمیق و ریشه مسائل ما به عنوان مردم سیاه و سفید هر روز با معامله چگونه می تواند ما انتظار داریم تمام افرادی که کار او را به درک ؟ آن را در بالا شروع می شود.”

سه بار قهرمان جکی استوارت هشدار داد که همیلتون ایجاد مسائل غیر ضروری و سابق فرمول یک نسکار و IndyCar مسابقه Mario Andretti به نام خود کمپین “پرمدعا”.

“آن را ایجاد یک مشکل که وجود ندارد” گفت: El Mercurio قبل از انتقاد از تصمیم های ساخته شده توسط همیلتون مرسدس تیم برای تغییر رد و بدل کردن ماشین خود را.

“نقاشی های سیاه و سفید ماشین…من نمی دانم چه خوب آن را انجام خواهد داد. من ملاقات رانندگان از زمینه های مختلف از نژادها و من همیشه از آنها استقبال با آغوش باز.

همچنین در rt.com موقعیت قطب برای فضیلت-سیگنالینگ: مرسدس بنز ” همه اتومبیل های سیاه و سفید نشان می دهد, ورزش, قفل شده است و در غلط انداز نژاد ثابت کند که مراقبت بیشتر

“در مسابقات موتور مهم نیست که چه رنگی هستید. شما باید برای به دست آوردن جای خود را با نتایج و این برای همه یکسان است.”

همیلتون به نام نمایش “ناامید کننده”.

“متاسفانه [این است که] یک واقعیت است که برخی از نسل های قدیمی تر که هنوز هم صدای امروز نمی توانید خارج از راه خود را و تصدیق یک مشکل وجود دارد,” او پاسخ داد.

“دوباره این دشت جهل است که متوقف نخواهد شد من از ادامه فشار برای تغییر.

“این است که هرگز خیلی دیر شده برای یادگیری و من امیدوارم که این مرد [Andretti] که من همیشه رعایت می توانید وقت خود را به آموزش.”

اکلستون که قبلا گفت که همیلتون ناخواسته “طول می کشد تا مقدار زیادی از توجه خود را”ارائه شده از 35 سال تازه کلمه از مشاوره.

همچنین در rt.com ‘ما رو دکمه بلوک آماده’: مرسدس بنز می گویند ماشین سیاه و سفید رد و بدل و مسابقه مناسب پشتیبانی از ‘حقوق بشر’ در آستانه دور جدید F1 فصل

“لوئیس می تواند شروع به ساخت مردم آگاه باشید که کسانی که غیر از سفید شاغل در تیم هستند و با توجه به همان فرصت” او پیشنهاد کرد.

“لوییس شما ایالتی که من هستم بی سواد و نادان. من همان سطح از تحصیل به عنوان شما. حداقل من تا به حال یک دلیل – من در مدرسه در طول جنگ همیشه تحت بهترین شرایط.

“شما خوش شانس هستند چرا که اگر من تا به حال شده است به درستی تحصیل کرده شاید فرمول یک خواهد بود نه به عنوان آن را برای شما به سود به عنوان شما.

“من به خوبی انجام داده اند خارج از آن بیش از حد, اما من پول قبل از من در فرمول یک. مانند بسیاری از افراد موفق شما تا به حال کمی شانس و سخت کار می کرد.

“فکر نمی کنم در مورد آنچه که رنگ پوست شما; فکر می کنم در مورد آنچه که رنگ خود را از ذهن است. همه ما انسان ها با همان حرکات. ما باید فکر می کنم در همان راه است.”

همچنین در rt.com ‘نظرات خود را در فرمول 1 یا جامعه’: F1 فاصله خود را از رئیس برنی اکلستون پس از سی ان ان مصاحبه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید