برلین, خاموش, موزه ها, کافه ها و حتی فاحشه خانه ها در سختی سرکوب ویروس گسترش

هیچ اقدامی در دسترس خواهد بود در پایتخت آلمان از هم اکنون در برلین پس از تعطیل کردن همه مکانهای عمومی در تلاش برای متوقف کردن گسترش مرگبار coronavirus در اروپای مرکزی و پرجمعیت ترین شهرستان است.

این تصمیم اعلام شد برلین مقامات در روز شنبه. تمام سالن های مانند میله, باشگاه, سینماها, سالن های تئاتر و حتی فاحشه خانه ها بسته شده اند در حالی که شهروندان به طور موثر ممنوع از تشکیل هر گروه 50 یا بیشتر.

“برلین سنا امروز تصمیم گرفت که از هم اکنون در مکان های عمومی و غیر عمومی و رویدادها در برلین با 50 یا بیشتر شرکت کنندگان ممنوع” این شهر مقامات در بیانیه ای گفت.

برخی از 216 مورد از coronavirus تایید شده اند در برلین تا کنون در حالی که کشور آلمان بیش از 3400 ثبت موارد و هشت حاصل مرگ و میر.

همچنین در rt.com فرانسه بسته و رستوران و باشگاه & اکثر مغازه ها به نبرد Covid-19

آلمان سیستم دولت بسیار متمرکز بنابراین مستند اطلاعیه دروغ در دست مقامات محلی. مدت کوتاهی قبل از پایتخت مشابه حرکت ساخته شده توسط شهر کلن.

در حالی که coronavirus بیماری همه گیر است که به ظاهر از دست داده و حرکت در آن کشور –چین– بیماری شده است به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان در چند روز گذشته. با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در کانون از شیوع بیماری های منتقل شده به اروپا و روزانه تعداد وجود دارد در حال حاضر در حال پیش افتادن از آن در چین است. تا کنون ایتالیا تجربه کرده است و این بدترین در میان کشورهای اروپایی – آن تعداد از موارد به بیش از 21,000 و مرگ و میر پیشی گرفته است 1,400.

همچنین در rt.com ایدئولوژی لیبرال & فضیلت سیگنالینگ قرار داده و قبل از اینکه سلامت مردم به عنوان پاکسازی مرکل دفاع از مرزهای باز در میان Covid-19 گسترش

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de