بن استیلر می خواهد تدی روزولت مجسمه جایگزین با… رابین ویلیامز

به نیویورک موزه تاریخ طبیعی چرخ دنده تا به جای یک مجسمه برنزی از تئودور روزولت, بازیگر, Ben Stiller, می خواهد برای دیدن رئیس جمهور سابق را مثل جایگزین با یک مجسمه طنز بازیگر Robin Williams.

امریکا 26th, رئیس جمهور روزولت نیز متعهد طبیعت و محیط زیست. از تمام دستاوردهای خود را شاید ماندگار ترین است استفاده از دستور اجرایی به جای حدود 230 میلیون هکتار از زمین های تحت فدرال حفاظت هموار کردن راه برای ایجاد خدمات پارک های ملی در سال 1916. احترام به طبیعت مفتخر شد با یک مجسمه برنزی در خارج از موزه تاریخ طبیعی در نیویورک در سال 1940.

همچنین در rt.com اگر همه ‘مشکل’ مجسمه باید بروید, پس از آن که شامل بناهای تاریخی به گاندی مارکس انگلس و چه گوارا

اما با روی سیاه زندگی مهم جنبش تخریب مجسمه ها و بناهای تاریخی در سراسر کشور به نام نژادی عدالت موزه خواهد شد در حال حاضر ‘عروسکی’ پایین. تماس با مجسمه به تصویر می کشد که روزولت سوار بر اسب flanked توسط یک بومی آمریکایی و یک مرد سیاه و سفید – یک “مضر نماد سیستمیک نژادپرستی” موزه درخواست حذف آن در هفته گذشته. مقامات شهرستان به زودی مطابق با درخواست.

چه چیزی را جایگزین مجسمه همچنان نامشخص است. این بازیگر بن استیلر روز دوشنبه گفت که یک مجسمه از اواخر طنز بازیگر Robin Williams باید خود جای داده است.

ویلیامز ارتباط با موزه ناشی از ظاهر خود را در کنار استیلر در فیلم “شب در موزه” در سال 2006 است. جالب اینجاست که ویلیامز با بازی زندگی waxwork شکل روزولت در فیلم. واقعی روزولت در مقابل, شد و از نزدیک درگیر با این موزه پس از استقرار آن است. پدرش امضا موسسه را تاسیس منشور و آثار باستانی حفر شده توسط یک جوان تئودور میان موزه را اول نمایش می دهد.

اما بیدار پلیس داشته اند مناظر خود را در مجسمه برای برخی از زمان و حتی قبل از موج اخیر iconoclasm جاروب ما. معترضان که خود را ‘بنای حذف تیپ’ خیس مجسمه در خون جعلی در سال 2017, در حالی که منتقدان تقبیح روزولت حمایت از بهسازی و توسعه طلبی در جنوب امریکا به عنوان “نژادپرست است.” در آن زمان این شهر به توافق ترک مجسمه در محل موزه افتتاح یک نمایشگاه در “تفرقه” تاریخچه بنای تاریخی است.

همچنین در rt.com پورتلند معترضان سرنگونی مجسمه از توماس جفرسون, پدر, اعلامیه استقلال به عنوان فرهنگ جنگ گرم (تصویری)

پس از قتل جورج فلوید در مینه سوتا در ماه گذشته حذف ‘مشکل’ آثار تاریخی تبدیل شده است به یک بحث ملی و یکی که پاک به نظر می رسد برنده. مجسمه کریستف کلمب, George Washington, Robert E. Lee و توماس جفرسون همه در میان کسانی که گرفته شده یا با زور یا با تصمیم دولت در هفته فلوید پس از مرگ است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برعلیه مخالف موج “مجسمه تخریب” است اما نه به کارگردانی مقامات فدرال برای محافظت از هر یک از این تهدید آثار تاریخی. به جای او به شدت انتقاد کرد در حزب دموکرات شهرداران و فرمانداران خود را به اتهام سهل انگاری در این مسئله است. به عنوان شهردار نیویورک, بیل د Blasio تشویق موزه تصمیم به تبر روزولت در روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام این حرکت را “مسخره” و خواست د Blasio “این کار را نکنید!”

همچنین در rt.com “آیا آن را انجام دهید!’ مغلوب ساختن پیشی جستن را هل در مقابل نیویورک قصد دارد برای خراب کردن تدی روزولت مجسمه

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de