بلژیک شهردار تقبیح خشونت & قول بررسی پس از مرگ مستند-ايميل نوجوان جرقه شورش

شهردار بروکسل محله خواستار حفظ آرامش و وعده داده شده کامل کاوشگر پس از یک نوجوان درگذشت در حالی که در حال فرار از پلیس در اجرای این شهر coronavirus مستند. این حادثه موجب شورش که منجر به ده ها تن از بازداشت.

پاری سن ژرمن یک محله از بروکسل فرود به هرج و مرج در روز شنبه پس از مرگ یک جوان 19 ساله. نوجوان بود که سوار روروک مخصوص بچه ها, بنا به گزارش برخورد با یک ون پلیس در روز جمعه در حالی که در تلاش برای فرار از ماموران گشت زنی در خیابان ها به صورت بالقوه متخلفان از پایتخت بلژیک را coronavirus مستند.

جوانان عصبانی مقامات استفاده می شود سنگ برای شکستن ایستگاه پلیس در ویندوز و مجموعه, آتش سوزی, شهردار Fabien Cumps گفت: رسانه های محلی در روز یکشنبه صبح. این شورش منجر به حداقل 57 دستگیری تا کنون. Cumps استدلال کرد که اراذل و اوباش “به وضوح نمی آمد به جمع آوری در حافظه جوان [man] آنها آمد به خشونت.” این شهرستان گفت: در یک پیام ارسال شده برای Facebook است که او در بازدید از این جوان قربانی خانواده و خواهد اطمینان حاصل یک تحقیقات مستقل به این حادثه غم انگیز.

یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک گروه از مردان از حمله به یک پلیس ون. خشمگین جمعیت دیده می شود فوق العاده این خودرو ویندوز. بلژیک خروجی RTL گزارش داد که یک اسلحه به سرقت رفته بود از داخل ون.

بلژیک دستور داد در سراسر کشور مستند در مارس 18 در پاسخ به جهانی coronavirus بیماری همه گیر. اقدامات منع همه غیر ضروری فعالیت است. این کشور که مقر دولت اتحادیه اروپا ثبت شده حدود 30,000 موارد Covid-19 نتیجه در 3,600 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

همچنین در rt.com اروپا coronavirus غرق 75,000 نقطه عطف – AFP شمارش

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im