‘بیمار شده تقریبا به مدت یک هفته در حال حاضر’: Bond دختر Olga Kurylenko می شود آخرین, افراد مشهور قربانی coronavirus

شرکت ستاره دانیل کریگ در ” Quantum of Solace,’ اوکراین متولد شده بازیگر Olga Kurylenko اعلام کرده او آزمایش مثبت برای Covid-19 شده است و در خود انزوا در خانه اش با علائم آن شامل تب و خستگی.

بازیگر هالیوودی را شکست اخبار در مورد او بودن coronavirus مثبت در یک Instagram پست در روز یکشنبه.

“قفل کردن در خانه پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. من در واقع بیمار شده تقریبا به مدت یک هفته در حال حاضر,” او نوشت: اصرار پیروان خود را به ماندن هوشیار در صورت وقوع – اعلام یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO).

از خودتان مراقبت کنید و این را جدی!

Kurylenko رز بین المللی ستاره شدن در پشت 2008 فیلم جیمز باند است و پس از ستاره دار در مجموعه ای از برترین فیلم های پرفروش هالیوود از جمله در کنار تام کروز در 2013, علمی تخیلی, فیلم Oblivion.

در پاسخ به خوبی wishers درخواست خود را به ارائه اطلاعات در مورد بیماری و درمان starlet گفت که او شده است مصرف دارو برای از بین بردن تب شده است و بیشتر منتظر علائم فروکش کردن خود به خود از آنجا که در حال حاضر هیچ درمانی برای این رمان ویروس.

این بازیگر اشاره کرد که او تا به شده است با استفاده از طب سنتی برای حمایت از سیستم ایمنی بدن خود را. جدا از در نظر گرفتن او, ویتامین ها, Kurylenko گفت او شده است خوردن سیر و نوشیدن آب لیمو.

Kurylenko, 40, یک شهروند فرانسوی از سال 2001 شده است و زندگی در لندن با او 4 ساله و آرژانتینی بازیگر پسر بن Cura.

دولت بریتانیا گرفته شده نسبتا متوسط مراحل را برای مبارزه با گسترش این بیماری در مقایسه با برخی دیگر از کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا است که در سراسر کشور مستند از شنبه.

همچنین در rt.com ‘من ترک بود”: آیا سیمپسونها واقعا پیش بینی تام هنکس را CORONAVIRUS?

خیابان داونینگ گفته است که اقدامات شدید مانند بستن مدارس و یا معرفی شدیدتر محدودیت های مسافرتی اولیه هستند و اگر آنها در اثر حاضر خواهد بود کمتر کارآمد زیرا مردم نمی خواهد آنها را مشاهده ،

این استدلال اما درو بزرگ مقاومت مواجه از جامعه علمی با نامه سرگشاده ای به قلم بیش از 200 دانشمندان اصرار دولت به “اقدامات قوی تر اجتماعی فاصله” با “اثر فوری.”

تا کنون 1,372 تایید coronavirus موارد گزارش شده در سراسر انگلستان و مرگ و میر می ایستد 35.

روز یکشنبه انگلستان وزیر بهداشت گفت که مقامات ممکن است منظور همه مردم سالخورده بیش از 70 به منزوی کردن خود “خود را برای حفاظت از خود.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im