وزیر فرهنگ نیکی مورگان است که برای راه اندازی یک مشاوره عمومی در مورد اینکه آیا عدم پرداخت هزینه مجوز تلویزیون دیگر باید یک جرم جنایی.

در حال حاضر هر کسی که نصب با استفاده از یک تلویزیون و یا تماشای BBC iPlayer بدون مجوز TV است که به جرم یک جرم جنایی است و می تواند به زندان برود.

بارونس مورگان گفت: از آن زمان به فکر کردن در مورد نگه داشتن هزینه “مربوط” در “تغییر چشم انداز رسانه”.

بی بی سی گفت: یک 2015 در بر داشت بررسی سیستم فعلی به منصفانه.

مشاوره همچنین نگاه کنید به زنده بودن یک جایگزین اجرای طرح.

پیش از سخنرانی روز چهارشنبه بارونس مورگان گفت: بسیاری از مردم فکر اشتباه است که “شما می تواند به زندانی برای پرداخت تلویزیون مجوز و اجرای آن مجازات آسیب پذیر”.

“ما در حال راه اندازی یک مشاوره عمومی برای مطمئن شوید که ما باید عادلانه و متناسب با رویکرد هزینه مجوز مجازات و پرداخت است که محافظت از کسانی که بیشترین نیاز در جامعه,” او اضافه شده است.

هزینه مجوز افزایش

فرهنگ کار نیز به اعلام جدید پرداخت قابل انعطاف طرح به نام ساده طرح برای کمک به کسانی که در تلاش برای پرداخت, از جمله بیش از 75s.

این اجازه خواهد داد که مردم برای گسترش این هزینه را به یک تعداد قابل کنترل اقساط.

“این کمک خواهد کرد که تهیه و پخش خدمات عمومی برای آینده و مطمئن شوید که آن را همچنان به کار برای جامعه ما اقتصاد ما این است که بودجه آن گفت:” بارونس مورگان.

در سال گذشته وزارت خزانه داری وزیر Rishi Sunak گفت: نخست وزیر بوریس جانسون دستور داده بود یک بررسی از تحریم برای عدم پرداخت £154.50 شارژ که بودجه بی بی سی.

تایید مشاوره می آید دو روز پس از آن اعلام شد که هزینه را افزایش می دهد £3 از £154.50 به £157.50 از 1 آوریل سال 2020 است.

آن را نیز به دنبال جنجال های سال گذشته بر تصمیم گیری برای قراضه رایگان مجوز برای برخی بیش از 75s یک تصمیم که دیدم تعدادی از مشاهیر پیوستن به تماس برای تصمیم به لغو شود.

از ماه ژوئن تنها بیش از 75s که ادعا بازنشستگی اعتبار خواهد بود واجد شرایط برای یک مجوز آزاد.

در یک بیانیه بی بی سی گفت: “دقیق دولت-سفارش نقد و بررسی (در سال 2015) یافت می شود این سیستم در حال حاضر به منصفانه ترین و موثر ترین”.

“این توصیه نیست تغییر – در بخشی به دلیل سیستم فعلی موثر در حصول اطمینان از پرداخت با تعداد کمی از مردم تا کنون از رفتن به زندان است.

“اگر وجود دارد تغییرات آنها باید منصفانه به قانون مطیع هزینه مجوز دهندگان و تحویل در راه است که نمی شود اساسا تضعیف مختلف توانایی ارائه خدمات آنها را دوست دارم.”

تاثیر در بی بی سی

در سال 2018 بیش از 121,000 افراد محکوم شدند و حکم زندان برای فرار از پرداخت و صادر شده با متوسط خوب £176.

حدود 26 میلیون تلویزیون گواهینامه استفاده می شود در انگلستان در سال گذشته تولید £3.69 میلیارد دلار در درآمد ،

اگر decriminalisation از تلویزیون مجوز هزینه شد تا از طریق آن می توانست تأثیر قابل توجهی در بی بی سی بودجه.

این DCMS (بخش دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش) گفت: دولت را به حساب تاثیر بر شرکت در زمینه کلی هزینه مجوز حل و فصل است که برای آغاز مذاکرات بعد از این سال.

یک دولت قبلی نقد و بررسی در سال 2015 را نگاه کرد که آیا جریمه برای عدم پرداخت می تواند صادر شده تحت قانون مدنی به جای شبیه به هزینه برای شکستن پارکینگ اتوبوس خط و تراکم اتهام قوانین.

این بررسی همچنین بررسی اینکه آیا پرداخت نشده تلویزیون مجوز هزینه باید در نظر گرفته مدنی بدهی در همان راه به عنوان عدم پرداخت قبوض آب و برق و یا شورای مالیاتی.

اما توصیه می شود در برابر تغییر جنایی رژیم تحریم ها گفت decriminalisation می تواند با آن افزایش خطر فرار کند.


Follow us on Facebook و یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل entertainment.news@bbc.co.uk.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im