بی بی سی به تاخیر بیش از 75 تلویزیون هزینه مجوز تغییرات

بی بی سی این است که به تاخیر تلویزیون هزینه مجوز تغییرات برای بیش از 75s تا اوت در نور از coronavirus وضعیت.

رایگان تلویزیون مجوز برای به 3.7 میلیون نفر بوده است با توجه به اوراق در 1 ژوئن, اما این قرار داده شده است به 1 ماه اوت است.

این “شرایط استثنایی” و “در حال حاضر زمان مناسب نیست” بی بی سی رئیس Sir David Clementi گفت.

وی افزود: “ما به طور کامل متمرکز بر ارائه خدمات به مردم در این زمان دشوار است.”

سال گذشته این شرکت اعلام کرد که تنها خانواده های کم درآمد که در آن یک فرد دریافت اعتبار بازنشستگی بهره مند خواهد شد و هنوز هم واجد شرایط برای یک مجوز آزاد.

روز دوشنبه در میان رشد گسترش coronavirus بی سی و دولت با صدور یک بیانیه مشترک گفتند که “نمی خواهید هر کسی که به نگرانی در مورد هر گونه تغییر بالقوه” در زمان فعلی.

“BBC اولویت بیش از دوره های آینده خواهد بود به انجام همه چیز ما می توانیم برای خدمت به ملت در این منحصر به فرد به چالش کشیدن زمان” بیانیه ای گفت:.

“به عنوان رسانه ملی بی سی نقشی حیاتی در تامین اطلاعات به عموم در هفته ها و ماه های آینده.

“شناخت شرایط استثنایی بی سی مدیره بنابراین تصمیم به تغییر تاریخ شروع سیاست جدید. ما زمان طرح در حال حاضر آن را به محل در 1 اوت. البته ما از نگه داشتن این موضوع تحت بررسی به عنوان وضعیت همچنان به تکامل است.”

وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: “من خوشحال هستم بی بی سی کار کرده است با ما و توافق به تاخیر خود را هزینه مجوز تغییر برای بیش از 75s از آینده و این را تحت بررسی است.

“این خواهد بود خبر خوش برای میلیون ها نفر از افرادی که در حال حاضر لازم نیست به نگرانی در مورد آنها مجوز TV در طول این دوره به چالش کشیدن.

“درست است که بی بی سی به رسمیت شناخته شده اند در شرایط استثنایی ناشی از شیوع کروناویروس و نیاز برای کل کشور به جلو و با هم در این تلاش ملی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de