BBC تعلیق دکمه قرمز متن سوئیچ کردن

بی بی سی به حالت تعلیق در بسته شدن آن دکمه قرمز متن خدمات پس از تظاهرات یک روز قبل از آن بود که با توجه به شروع کرده اند در حال از رده خارج.

اخبار آید روز پس از درخواست سازمان یافته توسط فدراسیون ملی نابینایان انگلستان (NFBUK) بود و دست به سیاه و خیابان داونینگ.

این سرویس با توجه به بسته شده اند و بیش از چند هفته آینده.

BBC مدیر کل تونی هال گفت که بررسی نگرانی ها و “تازه تصمیم” در بهار.

این NFBUK به نام اخبار “فوق العاده” و گفت که به دنبال به جلو به کار کردن با آقای کالینز, سی, و, انگلیسی, ناشنوایان انجمن “برای وضوح بهتر”.

آن طومار ابراز نگرانی می کند که حذف این سرویس را “ترک بسیاری از مردم که در حال حاضر در معرض خطر بیشتر جدا شده و به حاشیه رانده شده از جامعه”.

‘به کاوش در عمق بیشتر’

در نامه ای به دامیان Collins MP خداوند سالن گفت: بی بی سی شنیده بود از سازمان های نمایندگان مجلس و اعضای عمومی در مورد آن تصمیم به فاز از این سرویس است.

“مردم ابراز نگرانی خود را که بسته شدن دکمه قرمز متن خدمات می تواند تاثیر منفی افراد مسن و افراد معلول” در این نامه به عنوان خوانده شده.

“اینها مسائلی است که من احساس [sic] سزاوار برای کاوش در عمق بیشتر… بنابراین ما تصمیم به تعلیق بسته شدن آن در انتظار کار بیشتر در آن منطقه است.”

خداوند سالن گفت: این خدمات ادامه خواهد داد “به عنوان نزدیک که ممکن است به وضعیت فعلی خود را برای زمان حال”.

تعهد خود را تکرار می شد توسط Matthew Postgate BBC ارشد فناوری و محصول افسر گفت: شرکت خواهد “با دقت گوش کنید و با یک ذهن باز به دیدگاه ها که بیان شده است”.

او نوشت: در سی وبلاگ: “ما در تمام این همراه با شواهد دیگر و تازه تصمیم در بهار.”

دکمه قرمز متن – را قادر می سازد که سرفصل های فوتبال, نمرات, آب و هوا و سفر اخبار به عنوان خوانده شده در تلویزیون – راه اندازی در سال 1999 مصرف بیش به عنوان Ceefax فاز بود.

در سال گذشته یک سخنگو گفت: این تصمیم به بستن این سرویس تا به حال نشده است به آرامی گرفته شده است و منابع است که حفظ آن را به سمت “حتی بهتر از اینترنت و خدمات مبتنی بر”.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل entertainment.news@bbc.co.uk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی