مختلف ارائه می دهد بزرگترین آموزش آنلاین فشار ‘در تاریخ خود’

بی بی سی ارائه خواهد شد روزانه برنامه برای کمک به پدر و مادر و کودکان با مدرسه در خانه در طول مستند.

شروع در 20 آوریل, ویدئوها, آزمونها, پادکست ها و مقالات را به نظر می رسد در BBC Bitesize روزانه از طریق iPlayer بی بی سی, دکمه قرمز, BBC چهار زن و شوهر برای تلفن های موبایل.

درس کودکان خواهد شد از ویژگی های مجریان از جمله Oti Mabuse, کتی Thistleton و کریم Zeroual.

BBC مدیر کل تونی هال آن را به نام “بزرگترین آموزش و پرورش, تلاش بی بی سی تا کنون انجام شده است.”

این شرکت گفت: هر کودک در انگلستان خواهد “باید آموزش و پرورش خود را پشتیبانی می کند” و آن را به همکاری با سازمان هایی مانند رویال شکسپیر, شرکت, لیگ برتر و Puffin کتاب را به نگه داشتن درس تازه.

این طرح شامل 14 هفته از هسته موضوع یادگیری به ارائه “ریتم و روال” برای دانش آموزان “هر چه سن کودک شما”.

زندگی تبدیل شده است بر سر آن’

CBBC مجری کریم Zeroual گفت BBC صبحانه: “بسیاری از مردم خواهد شد با بهره گیری از بودن در خانه با فرزندان ، پدر و مادر در حال تلاش برای ایجاد نقش های مختلف – از مادر و پدر و معلم و این واقعا دشوار است.

“من می دانم که خواهر من است و مبارزه با آن, من سه برادرزاده و من می دانم که برای یک واقعیت بی بی سی را به کمک دوستان نزدیک من و خانواده تلاش برای مردم را به کمک به دست.”

او گفت: بی بی سی ارائه شد شش 20 دقیقه ای برنامه های در هوا روزانه در BBC iPlayer و دکمه قرمز را پوشش موضوعات اصلی از جمله ریاضی ، فارسی و علوم با راهنمایی از کارشناسان و معلمان است.

“زندگی تبدیل شده است بر سر آن این خواهد شد و امیدوارم مردم نشان می دهد که حمایت وجود دارد با درس برای تمام روز اگر شما انتخاب می کنید به استفاده از آنها,” او گفت:.

مجری افزود که این درسی خواهد بود برای سال ها یک به 10 است که برای سال 10s وجود دارد خواهد بود یک Instagram زندگی با یک معلم و کارشناسان بررسی سوالات پرسیده شده توسط دانش آموزان است.

“پاسخ آنها را دریافت کنید و اثر فوری از معلم خواهد بود,” او گفت:.

خداوند سالن گفت: “بسته جامع چیزی است که فقط بی بی سی خواهد بود قادر به ارائه” افزود: “ما افتخار می کنیم به وجود داشته باشد زمانی که ملت ما نیاز دارد, کار با معلمان مدارس و والدین برای اطمینان از کودکان دسترسی و پشتیبانی برای حفظ یادگیری خود را رفتن – بیا چه ممکن است”.

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون برجسته تجربه بسیاری از خانواده ها گفت: “به عنوان یک پدر و مادر من می دانم تشویق کودکان برای یادگیری در خانه کار آسانی نیست و من خوشحال هستم که بی بی سی کار کرده است با کارشناسان و معلمان استثنایی برای ایجاد این بسته آموزشی.”

وزیر فرهنگ الیور Dowden افزود که این “پخش خدمات عمومی در بهترین حالت آن” و آن را “یک تفاوت بزرگ را به میلیون ها نفر از کودکان در سراسر انگلستان در حالی که مدارس تعطیل هستند”.

“من خوشحال هستم که بی بی سی با همکاری نزدیک با دولت برای کمک به مطمئن شوید که فرزندان ما تحصیل کرده و آگاه و سرگرم در طول این زمان به چالش کشیدن.”

محتوا خواهد بود تقسیم به گروه های سنی و BBC Bitesize آنلاین منتشر خواهد شد جدید ریاضی و زبان انگلیسی درس برای هر کودک هر روز با افراد بیشتری را به دنبال دارد.

درس خواهد بود و ملت خاص و بی بی سی “از نزدیک” با معلمان به همراه “مورد اعتماد آموزش و پرورش ارائه دهندگان مانند Twinkl و رز سفید ریاضی وزارت آموزش و پرورش در انگلستان و ویلز دولت, دولت اسکاتلند و ایرلند شمالی اجرایی”.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im