اخبار بی بی سی نزدیک به 450 پست ها به عنوان بخشی از £80m پس انداز درایو

حدود 450 شغل قطع خواهد شد از اخبار بی بی سی تحت نظر دارد برای تکمیل آن £80m پس انداز هدف 2022.

رسانه ها به ضربه های شغلی تعطیلی شامل سی و دو را Newsnight, BBC Radio 5 Live و جهان, به روز رسانی برنامه در سرویس جهانی.

اخبار بی بی سی, رئیس, Fran Unsworth وجود دارد گفت: تا به حال به حرکت به دور از سنتی پخش و نسبت به دیجیتال.

اما اتحادیه رادیو و تلویزیون Bectu گفت: این تغییرات به معنای کارکنان خواهد بود “تحت فشار و حتی بیشتر به تحویل”.

این کار به کاهش اعلام کرد عبارتند از: قبلا اعلام بسته شدن بزرگ سیاه و سفید دیک دو, Victoria, Derbyshire برنامه.

اخبار بی بی سی در حال حاضر استخدام حدود 6000 نفر از جمله 1,700 در خارج از انگلستان است. بودجه خود را پس از تغییرات خواهد شد در اطراف £480m در هر سال است.

Unsworth که مدیر بی سی نیوز گفت: “بی بی سی است به صورت به تغییر راه مخاطبان با استفاده از ما.

“ما نیاز به تغییر شکل BBC News برای پنج تا 10 سال در راه است که موجب صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از پول است. ما هزینه های بیش از حد از منابع ما در خطی سنتی رادیو و تلویزیون و نه به اندازه کافی دیجیتال.”

چه خواهد بود برش ؟

این شرکت اعلام کرد در سال 2016 است که در آن نیاز به صرفه جویی £800 متر با حدود £80m از این رقم که از اخبار.

فقط بیش از £40m – حدود نیمی از صرفه جویی های مورد نیاز در اخبار بی بی سی در حال حاضر یافت شده است بیش از چهار سال گذشته.

باقی مانده پس انداز خواهد داشت و در بخش بزرگی از بازسازی اتاق خبر به اتخاذ یک “داستان-led” مدل که برنامه ریزی شده داستان هر نورد در سراسر تعداد بیشتری از برنامه ها و رسانه ها.

بی بی سی گفت: این امر برای جلوگیری از تکرار رخ می دهد که از چندین برنامه قرار دادن منابع به همان اخبار.

این تغییرات به معنی وجود خواهد داشت یک کاهش در تعداد کلی داستان و Newsnight تولید خواهد شد کمتر است.

Unsworth گفت: وجود خواهد داشت یک بررسی از تعدادی از مجریان اخبار بی بی سی است و چگونه کار می کنند.

در حالی که ویکتوریا Derbyshire و جهان, به روز رسانی خواهد شد بسته Unsworth وجود دارد گفت: بعید است به هر بیشتر تعطیلی کل برنامه ها و یا خدمات است.

پس انداز انتظار می رود که در نتیجه پست بسته شدن در سراسر اخبار بی بی سی به عنوان برنامه ریزی و راه اندازی از داستان متمرکز است.

بی بی سی اخبار سایت تا حد زیادی خواهد شد اگر چه نه به طور کامل محافظت می شود به عنوان شرکت آماده برای سرمایه گذاری بیشتر در دیجیتال از جمله راه اندازی نسخه جدید BBC News app.

450 کاهش شغل شامل حدود 50 پست بسته شدن در سرویس جهانی است که اعلام شد در پایان 2019.

بی بی سی اعلام کرد در سال 2016 آن را مورد نیاز به صرفه جویی £800 متر تا سال 2020; اخبار بی بی سی بود به ارائه £80m از آن پس انداز و آن است که تنها نیمی از راه است.

بی بی سی در تلاش برای ارتباط با بسیاری از مردم – به خصوص کسانی که از فقیر اجتماعی و اقتصادی پس زمینه و حتی بیشتر از آن — کسانی که زیر 35 سال است.

این هزینه مجوز که حساب برای حدود 75 درصد از این درآمد تحت بی سابقه سیاسی و ساختاری ،

این حقایق سه رانده اند تغییرات امروز اعلام کرد.

اولین ساخته درد اجتناب ناپذیر است; دوم تعیین کرده است ماهیت این کاهش اعلام کرد; سوم این معنی است که مخاطبان بی بی سی در ذهن در ساخت این تغییرات نیست و فقط هزینه مجوز دهندگان — آن را به ساکنان 10 خیابان داونینگ.

نوشتن در توییتر پس از آخرین اعلام, Victoria, Derbyshire گرفت موضوع را با دلایل این تصمیم را به او داد.

“ما هرگز خواسته شد به رشد خطی تلویزیون مخاطبان است. همیشه” او توییتی در پاسخ به یک روزنامه نگار که پیشنهاد مشاهده آمار و ارقام برای برنامه کم بود.

“ما خواسته شد به رشد دیجیتال ما مخاطبان ما,” او گفت:.

میشل Stanistreet دبیر کل اتحادیه ملی روزنامه نگاران در پاسخ به این خبر گفت: “این آسیب کاهش بخشی از یک تهدید وجودی برای سی و یک نتیجه مستقیم از آخرین فاجعه راز هزینه مجوز معامله بی بی سی توافق با دولت است.”

Bectu ملی وزیر نوئل مک کلین گفت: “محدودیت های بی سابقه ای مواجه شده توسط بی بی سی را ترک خواهد کرد ما اعضای تحت فشار و حتی بیشتر برای ارائه خروجی و خدمات ساخته شده است که این ضروری خدمات عمومی حسادت بین المللی صدا و سیمای جامعه و خطرات آن در آینده زنده ماندن.”

دامیان Collins MP که ایستاده است برای انتخاب مجدد به عنوان رئیس مجلس عوام فرهنگ انتخاب کمیته گفت: در آنجا خواهد بود “نگرانی” در مورد برنامه های.

“آنها باید توضیح دهد که چگونه آن را تحت تاثیر بی بی سی و به توانایی برای رسیدن به مردم” او در توییتر نوشت.

در همین حال بی بی سی به حالت تعلیق در بسته شدن آن دکمه قرمز متن خدمات پس از تظاهرات یک روز قبل از آن بود که با توجه به شروع کرده اند در حال از رده خارج.

روز دوشنبه یک طومار خواستار آن ذخیره شود, برگزار شده توسط فدراسیون ملی نابینایان انگلستان (NFBUK) بود و دست به سیاه و خیابان داونینگ.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im