بایرن در مستند: برای اولین بار دولت آلمان به ” تعطیل عمومی زندگی تقریبا به طور کامل برای 2 هفته در تلاش برای متوقف Covid-19

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

بایرن را معرفی تنگ محدودیت در حرکت برای دو هفته به امید حاوی Covid-19 همه گیر است که کشف و ضبط اروپا و ساخت آن برای اولین بار دولت برای معرفی یک مستند.

دقیق اقدامات عبارتند از بسته شدن رستوران ها و کافه ها و ممنوعیت اجتماعات بزرگ. مردم می خواست به ترک خانه های خود را مگر اینکه آنها در حال رفتن به محل کار مراجعه به پزشک یا خرید مواد غذایی و دارو است. محدود فعالیت در فضای باز است که هنوز هم مجاز است اما تنها به تنهایی و یا با یک عضو خانواده است.

وزیر Markus Soeder گفت: این مستند آغاز می شود که در نیمه شب بود و نه یک “آسان” را به تصمیم گیری.

“ما در حال خاموش کردن زندگی عمومی تقریبا به طور کامل,” او گفت: در حالی که اعلام افراطی اقدامات جدید.

همچنین در rt.com فنلاند scoffs در که coronavirus تست پروتکل نشان می دهد سازمان را درک نمی کنند که چگونه بیماری های همه گیر کار

جدید پروتکل به عنوان “رادیکال محدودیت” اما Soeder تاکید کرد که آنها لازم و است که دولت را تنها ظهور “قوی تر” اگر آن مواجه بحران بهداشت و درمان است.

این حرکت به عنوان برلین در نظر اقدام مشابه در سراسر کشور. دولت در حال حاضر توصیه آلمانی ها در برابر شرکت در آخر هفته فعالیت عادی اما منتظر است تا ببینید که چگونه شهروندان واکنش نشان می دهند.

“ما خواهد شد نگاه در رفتار مردم این آخر هفته” آنجلا مرکل رئیس ستاد Helge براون گفته رسانه های محلی. “شنبه روز سرنوشت ساز و ما را به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آن است.”

آلمان در برابر تحمیل سراسر کشور قرنطینه حتی به کشورهای همسایه شاتر غیر ضروری جنبش است.

از جمعه, آلمان بیش از 16,000 تایید موارد Covid-19 و 44 مرگ و میر با توجه به شمارش نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

همچنین در rt.com روسیه تست چند نمونه Covid-19 واکسن

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de