نبرد دو جنس: دختر نوجوان outlasts پسران به ادعای دولت, کشتی قهرمانی (تصویری)

آن است که گاهی اوقات فکر می کردم که دنیای کشتی آماتور است که صرفا یک پیگیری برای پسران, اما سعی کنید به گفتن است که به نوجوان آمریکایی بهشت Fitch که فقط ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین زن کشتی گیر به پیروزی در مسابقات قهرمانی کشور.

پس از او شش سال Fitch در حال جاه طلبی برای موفقیت در کشتی پس از دیدن او برادر بزرگتر رقابت در مسابقات در سراسر ایالات متحده است.

همچنین در rt.com اشتباه احمقانه از سال! خطر ناک دروازه بان پاراگوئه می رود ویروسی به عنوان او دریبل توپ به هدف خود (تصویری)

آخر هفته گذشته او دست به شاهکار تبدیل شدن به اولین دختر برای پیروزی در کارولینای شمالی دبیرستان انجمن ورزشی فردی کشتی قهرمانی کشور.

Fitch تقریبا بی عیب و نقص در اجرا خود را به نهایی در 106 پوند وزن, کلاس, به عنوان او مواجه شده و شکست پسران در هر دور قبل مدعی پیروزی در فینال با یک غالب نمره 11-3.

من فقط کشتی بهترین من و من نیمه تحت سلطه مطابقت اگر من صادق بودن” او گفت: پس از پیروزی تاریخی.

Fitch است که یک مقام ارشد در Uwharrie منشور دبیرستان در رالی کارولینای شمالی به پایان رسید او فصل را با چشمگیر 54-5 رکورد و برنده برجسته ترین کشتی گیر جایزه برای 1A طبقه بندی.

او نیز قرار داده شده چهارم در دولت در سال 2019.

“من فقط خوشحالم که من می تواند در نقش یک مدل برای افراد جوانتر از من و این خیلی احمقانه بود الهام بخش به دیگران” او گفت:.

فکر می کنم که دیگران نگاه کردن به من است و نوع دیوانه.”

همچنین در rt.com “او دوست دارد به گفتگوی بورسی’: Raheem Sterling نشان می دهد دختر دیوهای او با Mo صلاح شعارهای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im