‘بی اساس & جعل گزارش’: پاکستان PM دفتر خفاش ها دور شایعات خان را ببینید حقوق و دستمزد افزایش

کوبیدن گزارش نشان می دهد نخست وزیر پاکستان عمران خان را دریافت اسراف پرداخت افزایش یک سخنگوی PM رد این ادعا به عنوان یک پایه و اساس داستان و اصرار از هیچ گونه حقوق و دستمزد افزایش خواهد بود در آینده.

در پاسخ به گزارش روز پنج شنبه positing برنامه ریزی شده افزایش PM دفتر در بیانیه ای گفت که آن را “به شدت تکذیب خبر افزایش نخست وزیر و دستمزد” اضافه کردن “در زمانی که نخست وزیر بود و نه تنها مبارزه برای کاهش هزینه های دولت در هر راه ممکن است انتشار چنین بی پایه و اساس و جعل اخبار و گزارش مایه تاسف است.”

در [اخیر] در جلسه هیئت دولت نخست وزیر به صراحت کارگردانی که یک حد باید در هزینه است.

در همان جلسه به منظور اصلاح قوانین حاکم بر مزایای دریافت شده توسط سران دولت خان همچنین اشاره کرد که “هزینه های متحمل شده در سران دولت مواجه شدند با عرق کردن خون مردم” اصرار برای چنین نیازی به هزینه های نگهداری را به حداقل بیانیه ای رفت.

همچنین در rt.com پاکستان به دنبال به سمت رشد’ پس از سخت اقتصادی دوره – عمران خان

به دور از ادعا پرداخت بهره کریکت ستاره-تبدیل-سیاستمدار اشاره کرد در اوایل این هفته که خود را حقوق و دستمزد رسمی به عنوان نخست وزیر و آمد در پوشش خانواده خود صورتحساب.

“من زندگی را در خانه خود پرداخت خود من هزینه. من [official] حقوق و دستمزد است به اندازه کافی برای پوشش هزینه های خود من در خانواده” خان گفت که هزینه سفرهای خارج از کشور بوده است کاهش چند از 10 در حالی که هزینه های اختصاص داده شده به ساعت محل اقامت قطع شد توسط برخی از 40 درصد است.

خان قبلا ابراز مخالفت برای بی جا پرداخت می آفریند برای مقامات دولتی کوبیدن یک تصمیم در ماه مارس گذشته توسط نمایندگان مجلس در پنجاب به افزایش حقوق رسمی به عنوان “قابل دفاع است.”

هر خان فوریه 2019 حقوق و دستمزد لغزش به دست آمده توسط اخبار بین المللی, PM به دست آورده و درآمد ماهانه 196,979 روپیه پاکستان پس از حسابداری برای مالیات و دیگر کسورات. که بیرون می آید به حدود 15,610 در هر سال – بنا به گزارش کمتر از حقوق خود و وزرای کابینه و دیگر مقامات منطقه ای است. در مقابل ما از رئیس جمهور کسب حقوق و دستمزد رسمی از $400 ، 000 نفر در هر سال در علاوه بر این به دیگر غیر پولی مزایای. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – میلیاردر – خودداری کرده است کاخ سفید حقوق و دستمزد, اما به جای انتخاب برای اهدای کمک های مالی به سازمان های دولتی.

همچنین در rt.com جف بزوس باعث می شود بیش از $11,000,000 یک ساعت کمترین پرداخت آمازون کارگر می شود $12

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im